gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Sabretmenin son Tesbih tasinda yüregim

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

sabir, hikaye, allaha siginma, güc, tesbih, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz

Sabretmenin son tesbih taşında yüreğim..Doksan dokuzuncu taşı elimde sabrın...

Korkuyorum o bittiğinde bende bitmiş olucak tahammül..Yinede son taşıdır sabrın dayandırır beni bir vakit daha bilinmeye..SONRASI...bilmiyorum sonrasında içimdeki boşluğun yerini neyi eklerim elimdeki tesbihin yerine neyi koyarım BİLMİYORUM....

SABREDİYORUM İŞTE..Hemde herşeye...Son taşı sıkıca tutuyorum parmaklarımın arasında.Kayıp gidecek herşeye hazırlıklı olsun istiyorum yüreğim.Olmuyor bir insan kendini ne kadar hazırlayabilir bir bilinmeyene...

Düşünmek istemiyorum..şimdi yapabildiğimce sabırlı olmak istiyorum.Son taşını elimden düşürmemek için sabrın..

Gayret ediyorum sınırsız bir infilak yaşıyor içim.Sanki birazdan patlayacak kederinden ve son taşta düşecek ellerimden..

DÜŞMESİN GÜCÜM YETTİĞİ KADAR BENDE KAL BİLİNMEZLİĞİM..
    GÜCÜM YETTİĞİ KADAR ve BENDE KALABİLDİĞİN KADAR KAL SABRIM..

Eklenti:
    Sabretmeye calisiyoruz hepimiz bazen cok zor olsada.. Bazen hersey üst üste geliyor, tam imtihanlik diyorsun ve sabirla bekliyorsun yine güzel günlere cikmayi.. Allah bizi sabredenlerden eylesin ins.!

Sabretmek bizden olsun - Hayretmekte Allahtan insaallah..

Sabretmenin son Tesbih tasinda yüregim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüregim....

Yüregim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mancınık tası

Mancınık tası

Rüyada mancinik tasi, bir seyin tebligi için gönderilen adamdir. Kuvvetini denemek için mancinik tasini kaldirdigini gören kimse secaatii ve kuvvetli birisiyle muarazada bulunur. Tasi kaldinrsa o kimseye galip gelir. Tasi kaldirmaktan aciz kalirsa, maglup olur.
  3. tesbih

tesbih

Derviş, bir kucak elma ile bayırlar aşan bir genç kıza rast gelmiş bozkır sıcağında Yorgunluktan al almış kızın yanakları "Nereye gidersin? Ne doldurdun kucağına?" diye sormuş Uzak bir tarlayı işaret etmiş kız "Sevdiğim çalışıyor orada Ona elma götürüyorum" Kaç tane diye soruvermiş derviş baba Kız şaşkın; "İnsan sevdiğine götürdüğü şeyi sayar mı hiç?"...
  4. bobrek tası

bobrek tası

merhaba bendekı bobrek tası 10x7 mılım olarak soylendı ve 3 sefer kırdırmaya gırdım fılmlerde tasların kırıldıgı soylenıyo bende 7 parca tas doktum.benım asıl sorum tas dokerken cınsel ılıskıye gırılırmı veya gırilırse neler olur tesekkur edıyorum

Sayfayı Paylaş