sabrın sonu selametmiş :(

ışılsu

Yeni Üye
Üye
sabrın sonu selametmiş :(
merhaba arkadaşlar beni burda eski üyelerimizin bazıları tanır bende eski üyeyim bildiğiniz gibi asker eşiyim eşim 3.5 yıldır hakkaride bu ara çok kötü günler geçirdik felaket üstüne felaket yaşadık eşim 24 şehidin olduğu çatışmadan çok şükür sağ salim çıktı ama o kadar üzgünüz ki arkadaşlarımızı şehit oldu kaç çocuk babasız kaldı hala içim açıyor bir yandan eşim kurtuldu diye çok sevindim ama onlarada çok üzüldüm ama kader yazı işte hatta bir şehit eşi arkadaşım sen çok şanslısın eşin kurtuldu dedi bu defalık şanslıydık belkide ama daha tayin olmamıza 8 ay var 8 aya kadar ne olur allah bilir rabbim nerde varda korusun o hainlere fırsat vermesin inş. eşim çatışma sonrası vana gelmişti görev için ben biraz kalıcam sende gel dedi bende onu görmek için can atıyordum ne hayallerle gittim uçakdan indim 2 saat sonra vanda cadde ortasında o 7.2 lik depreme yakalandık kim bilebilirdiki ölsem aklıma gelmezdi o anı hatırlayınca hala içim titriyor şunu düşündüm eşim çatışmadan kurtuldu ama burada beraber öleceğiz ve 5 yaşında anneme bıraktığım oğlum annesiz ve babasız kalıcak dedim o anda allahım sen bizi kurtar dedim hep çok şükür yara almadan kurtulduk ilk gece sokakda kaldık sayılır daha sonra sabah olduğunda oradan uzaklaşmalıydık ama bileti 3 gün sonrasına bulduk otellerde de kalamıyacağız ne yapacağız derken askeri birliğe gittik ilk gece bir odada bizimle beraber bir çift daha vardı onlarla paylaştık odayı zaten uyuyamadık dk başı sallanıyordu ben ne hayallerle gitmiştim ama bunları yaşayacakmışımdı herşey allahdan 3 gün kaldık ve döndüm daha kendimi yeni toparlıyorum rüyalarımda deprem oluyrdu hep daha hala nereye gitsem şu anda ya deprem olursa diyorum çok kötü allah bir daha yaşatmasın inş. bu korku atlatılır ama o şehit eşleri arkadaşlarım hep aklımda ateş düştüğü yeri yakıyor tabiki en çok ama hala benimde içim açıyor keşke o kara güne uyanmasaydık olmasaydı diyorum hep ama onların kaderide buymuş çok şükür 8 ayımız kaldı ama aklım eşimde ve hep korku oluyor rabbim o açıyı kimseye yaşatmasın inş. yıllardır bu korkuyu yaşıyorum hep sabrın sonu selametmiş inş. bizde yaza o selameti kazasız belasız yaşarız rabbim tüm ayrı olanları kavuştursun ve şunu daha iyi anlıyorum aldığınız nefese şükredin ve sevdiklerinizin değerinizi biliniz........

amin isilsu rabbim kimseye acilar yasatmaz insallah.. seninde bunlari unutman hazmetmen zor olacak.. allah kolaylik versin

Insallah Allah c.c. sag salim esini sana kavusturur.... Rabbim tüm sevenleri kavustursun insallah
AMIN

Allah yardımcın olsun çok zor ayrı olmak hele sizinkisi daha zor Rabbim dayanma gücü versin. Acısını yaşatmasın kimselere.

Geri