gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Sabun baloncukları ve harika dokuları

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sabun baloncukları ve harika dokuları
    çok deli..paylasım için saol

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel bir görünüm oluşturuyor şu balaoncukler çocukluğumdan beri severim
    emeğine sağlık canım

4. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

harika görünüyorlar emeğine sağlık + rep canım:)

Sabun baloncukları ve harika dokuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baloncuklar

Baloncuklar

Aşağı inmeden önce aynı renkli balonları birleştirip patlatın. burayı tıklayınız
  2. Sabun Baloncukları- Köpük Resimleri-Sabun Baloncukları Fotoğrafları

Sabun Baloncukları- Köpük Resimleri-Sabun Baloncukları Fotoğrafları

Konuya Bir alıntıyla başlamak istiyorum ; Okuduğum bir yazı eski bir anımı tekrar canlandırdı , bakalım sizde de öyle olacak mı? Çocukluğunu 80'lerde geçirmiş her Türk gencinin bilinç altında , üstünde ve ek olarak aralarına bir yere yerleşmiş bir animasyondur Pepen La Bulle... Yol açtığı karmaşık hislerin başlıca sebebi ise her bölümde maymun bir karakter tarafından sarfedilen şu kelime...
  3. dokular

dokular

Doku: Yapıları ve görevleri aynı olan hücre topluluklarıdır. Hayvansal ve bitkisel dokular olarak ikiye ayrılır. Hayvansal Dokular: Epitel, bağ, kıkırdak, kemik, kas, kan ve sinir doku olmak üzere 7 çeşittir. 1.Epitel Doku: Vücudun dışını saran, iç organların yapısına katılan, ara maddesi çok az olan, kan damarı taşımayan dokudur. 3`e ayrılır. a-Örtü Epiteli: 2 çeşittir. * Tek Katlı Örtü...
  4. Sabun ve Tarihçesi

Sabun ve Tarihçesi

halep sabunu mis sabun çiçek yapımı Sabun ve Tarihçesi Her zaman temizliği ve saflığı hatırlatan sabun, günlük yaşantımızın önemli bir parçası Geçmişi M.Ö. altı binlere kadar uzanan sabun kullanımı, zamanla günlük yaşantımızın önemli bir parçası haline geldi, vazgeçilmez oldu. Fenikeliler sabunu bulana kadar, kül ve kil geleneksel temizlik aracı olarak kullanıyordu. M.Ö. 600′de bulunan...
  5. Bıttım sabunu ve faydaları

Bıttım sabunu ve faydaları

arap sabunu faydaları bıttım sabunu faydaları arap sabununun bıttım forum çeşitleri Her yörenin nam salmış bazı özellikleri ve ürünleri vardır Siirt ilinin de kendine has çok özel bir sabunu var ve bu sabun birçok derde deva çoğu rahatsızlıklara ve hastalıklara iyi geliyor Şimdi bu ünlü sabun ile ilgili daha detaylı bilgilere geçiyorum Bıttım sabunu Siirt ilimizde yetişen özel Çitlembik...

Sayfayı Paylaş