gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sabun ki ne sabun..

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Evlerde en çok kullanılan süs eşyası modellerinden sabunluk ev süsleri yeni sezonda firmaları tarafından üretilen farklı modelleri ile karşımıza çıkıyorlar… İşte yeni sezon sabunluk modellerinden bazıları.. çok şeker görünüyorlar..

Young bride bunu beğendi.
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar sabunsa bizin evdekiler nehahaha

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha sizin evdekilerle bizim evdekiler aynı kesin... yani evdekiler belli ne olduğu asıl bunlar ne :d hahaha

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzel görünüyorlar teşkkürler belencim;)

ßeLeN bunu beğendi.
  5. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    o sepetten bende istiyorummmmmmmmmm :hey::hey:

Sabun ki ne sabun.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden zeytinyağlı sabun?

Neden zeytinyağlı sabun?

zeytinyağlı sabun zeytinyağlı sabunun saça faydaları sabun faydaları sabunun zeytinyağı sabunu Geleneksel yöntemlerle üretilen zeytinyağı sabunu, cildinizi beslerken gereken nemi ve yumuşaklığı da sağlar. Doğallığı ve saflığı bu sabunda bulabilirsiniz. Geleneksel kullanımın yanı sıra doğallığa önem veren herkesin tercih ettiği sabundur. Bitkisel yağ bakımından zengin olan zeytinyağlı...
  2. Neden sabun?

Neden sabun?

sabun resmi sabun resimleri neden temizleyicidir Neden Sabun? - Sağlığımız İçin Sabun sabuntemizlik için temizlik ise sağlığımız için gerekli melişlerimiz.... :D * Yüzlerce yıldır güvenle kullandığımız sabunun hammaddesi yağ ve kostiktir. * Petro-kimyasal temizleyicilerin aksine sabun oldukça güvenli ve saf bir temizleyicidir. * Zararlı kimyasallar ve kanserojen maddeler içermez. *...
  3. Kefir Sabunu

Kefir Sabunu

kefir sabununun faydaları kefir sabunu faydaları sabunu sivilce kullananlar Alıntı: Kefir Sabunu Kefir Sabunu %100 bitkisel yağ kullanılarak üretilir.İçeriğinde her hangi bir katkı maddesi bulunmaz.Çevre Dostudur.Ağırtıcı ve köpürtücü bir madde içermediğinden zamanla renk değişimi gözlenebilir.%100 palm yağı ve kefir jeli kullanılarak üretildiği için köpürme baloncuklar şeklinde...
  4. kiraz sapının faydaları nelerdir kızlar

kiraz sapının faydaları nelerdir kızlar

Kızlar ben kiraz sapı kllanmak istiyorum faydaları ve yararları nelerdir biri bana anlatsın çok yararlı felan diyorlar teşekkür ediyorum.
  5. Kefir sabunu kullanan varmı ?

Kefir sabunu kullanan varmı ?

Kefir faydaları saymakla bitmiyor.Hücre yenileme özelliğine sahip kefiri yiyerek içerek tüketirken sabunu nu görünce açıkçası şaşırdım.Kefir sabunu nu kullananlar hayli memnun kalmış.Saç dökülmesinden cilt sorunlarına kadar bir çok faydası bulunmakta.Özellikle kadın ve erkekler için büyük sorun teşkil eden kepekli saçlara çok iyi geliyormuş.Ayrıca gençlerin büyük sorunu olan sivilceler...

Sayfayı Paylaş