gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

saç aksesuarları

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: saç aksesuarları

çok hoşlar emegine saglık tatlım

3. axigirl

axigirl Forum Okuru

Cok siklar :D

Paylasim icin SaoL canim :D

saç aksesuarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Aksesuarları

Saç Aksesuarları

Saçlarınız için harika saç bakım önerilerini sitemizde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda gelin saçları ve saç galerisi bölümümüzden de yararlanabilirsiniz. Saçlarınızı güzelleştirecek saç aksesuarları için bir araştırma yaptım arkadaşlarım. Genelde aksesuarlar çok pahallı değiller bunun için yaptığım araştırmada buradaki televizyonda hep reklamlarını gördüğünüz tozlu.com sitesinden alışveriş...
  2. gelinler için saç aksesuarları

gelinler için saç aksesuarları

gelinliğimizin güzelliğini tamamlayacak olan saç aksesuarları artık çok moda...yeni evlenecek olan melişlerimize bi kaç örnek sunmak istedim...evli olan melişlerimizede geçmişler ola...bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler....:D
  3. Saç aksesuar

Saç aksesuar

hatice sultan saç modelleri hatice sultan saç takıları Çeşitli modeller..
  4. Saclara özel aksesuarlar

Saclara özel aksesuarlar

Düsündümde boynumuza, el, kol, ve hatta ayagimiaza bile, bu arada saclarimizi sekillendiriyoruz kücük tokalar takiyoruz ama hic dünüdünüz mü belkide o saclarimiz kiskaniyordur aksesuar tasiyan diger yerlerimizi. O yüzden sizlere gecenyildan kalma ama bu yilda moda olacak sac aksesuarlarini sunuyorum...Bunlar bana göre degil demeyin sorna saciniz size kizip dökülebilir :tik:...
  5. Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

gelin makyajı gelin makyaji makyaj düğün makyajları gelin saçı, modelleri, makyaj örnekleri, saç aksesuarları, gelin tacı modelleri burada bulabilirsiniz İster saç modeline odaklan isterse saçta kullanılan aksesuara yada gelinin makyajına... Ne istersen burada yani melek :D

Sayfayı Paylaş