gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Saç Aksesuarları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Saçlarınız için harika saç bakım önerilerini sitemizde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda gelin saçları ve saç galerisi bölümümüzden de yararlanabilirsiniz. Saçlarınızı güzelleştirecek saç aksesuarları için bir araştırma yaptım arkadaşlarım. Genelde aksesuarlar çok pahallı değiller bunun için yaptığım araştırmada buradaki televizyonda hep reklamlarını gördüğünüz tozlu.com sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

Emin olun saçlarınıza yapacağınız küçük dokunuşlarla daha güzel görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle saçlarında Saç tacı kullanmak isteyenler için koyu saçlarda daha belirgin görünecek altın rengi saç tacı alabilirsiniz. Yukarıdaki adreste var kızlar.

altın rengi olivin saç tacı.jpg
    bunun haricinde Altın renginde başka bir model daha var bu görselleri de tozlu.com sitesinden alıyorum kızlar. Aşağıdan bununda örneğini görebilirsiniz fiyatı da pek pahallı değil 15 tl
    altın rengi olivin saç tacı.jpg

Sizlere diğer bulduğum saç aksesuarları ile ilgili görselleri de alttan ekliyorum. Hoşunuza gidenleri bu siteden satın alabilir ve kapıda ödeme seçeneği ile taksitlede satın alabilirsiniz.

altın rengi olivin saç tacı.jpg Altın rengi olivin saç askesuarı.jpg Altın rengi olivin saç askesuarı.jpg altın rengi olivin saç tacı.jpg Gümüş renkli saç aksesuarı.jpg Taç şeklinde saç aksesuarı.jpg Tozlu saç aksesuarları.jpg Tüy aksesuar - saç bandı.jpg Tüy saç aksesuarı.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Mart 2016
  2. axigirl

axigirl Forum Okuru

payLasim icin tskLer
    :D:D

Cok siklar

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu güncellenerek yeni saç aksesuarları eklenmiştir. 26.03.2016

Saç Aksesuarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç aksesuarları

saç aksesuarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gelinler için saç aksesuarları

gelinler için saç aksesuarları

gelinliğimizin güzelliğini tamamlayacak olan saç aksesuarları artık çok moda...yeni evlenecek olan melişlerimize bi kaç örnek sunmak istedim...evli olan melişlerimizede geçmişler ola...bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler....:D
  3. Saç aksesuar

Saç aksesuar

hatice sultan saç modelleri hatice sultan saç takıları Çeşitli modeller..
  4. Saclara özel aksesuarlar

Saclara özel aksesuarlar

Düsündümde boynumuza, el, kol, ve hatta ayagimiaza bile, bu arada saclarimizi sekillendiriyoruz kücük tokalar takiyoruz ama hic dünüdünüz mü belkide o saclarimiz kiskaniyordur aksesuar tasiyan diger yerlerimizi. O yüzden sizlere gecenyildan kalma ama bu yilda moda olacak sac aksesuarlarini sunuyorum...Bunlar bana göre degil demeyin sorna saciniz size kizip dökülebilir :tik:...
  5. Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

gelin makyajı gelin makyaji makyaj düğün makyajları gelin saçı, modelleri, makyaj örnekleri, saç aksesuarları, gelin tacı modelleri burada bulabilirsiniz İster saç modeline odaklan isterse saçta kullanılan aksesuara yada gelinin makyajına... Ne istersen burada yani melek :D

Sayfayı Paylaş