gebe
  1. bayan afrodit

bayan afrodit Forum Okuru

saç bakım tavsiyesi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bayan afrodit tarafından paylaşıldı.

uzun saçlara sahibim bir türlü kestirmeyede kıyamıyorum haliyle bayağı bir yıprandı kuru cansız bir görünüm oldu bana evde yapabileceğim saç bakım maskeleri tarifleri verebilirmisiniz. doğal saç bakımdan yana olduğum için aktarcılardan alabilecğim malzemeler olursa memnun olurum tavsiyelerinizi bekliyorum

saç bakım tavsiyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Bakımı ?

Saç Bakımı ?

Arkadaşlar saç bakımı için önereceğiniz bi ürün ya da yöntem var mı? Son zamanlarda ilgilenemedim saçlarımla ve hiç gidişat iyi değil gibi kendi haline bırakmamalıyım
  2. Saç bakımı

Saç bakımı

saç bakımı, saç bakım, saç bakımı nasıl yapılır, saç bakım maskeleri, saç bakım ürünleri, saç bakım yağları, saç bakım kürleri, saç bakımı evde, saç bakım maskesi, Görsel güzellik için oldukça önemli olan saçlarımız, gerek günlük yaşamın stresinden, gerek ise saça uygulanan işlemlerden ötürü sağlığını, güzelliğini kaybeder. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda saç bakımına dair bilgiler...
  3. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  4. Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Son!!!!! Kuru saçlara mı sahipsiniz işte bikac püf noktası sizlere..... Kuru saçlara özel bakım ve yıkama yöntemlerini dikkatle uygulayarak ve 2 haftada bir kez yapacağınız nemlendirici saç bakım maskesiyle hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz. 1-Kuru saçlar için üretilmiş yoğun nemlendirme özelliği bulunan şampuanı tercih edin. 2-Saçlarınızın doğal yağını korumak için 2...
  5. Uzmanların Tavsiyesi 5 Saç Bakım Önerisi

Uzmanların Tavsiyesi 5 Saç Bakım Önerisi

saç bakım önerileri saç bakım tavsiyeleri Sevgili melekler, saç bakımı her mevsimde ayrı önem taşıyor. Mevsim geçişlerinde ya da psikolojik etkenlerle cansızlaşan saçlarımız için tek şart düzenli ve özenli bir bakım. Bu yazımızda sizlere uzmanların ağzından önemli saç bakım tavsiyeleri sunacağız.... 1- Stresten uzak durun: Stres saçlarınızın dökülmesine yol açıyor. 2- Saçlarınızı iyi...

Sayfayı Paylaş