gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Saçlarım maşa düzleştirici gibi şekil vericiler nedeniyle epey yıprandı. Onarmak istiyorum. Önerebileceğiniz Krem,Şampuan v.b. var mı ?

saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıvırcık saçına düz saç şampuanı kullanan var mı?

kıvırcık saçına düz saç şampuanı kullanan var mı?

elidor şampuan kullananlar elidor düzleştirici şampuan benim saçım kıvırcık :training1: acaba elidorun düz saçlar için olan serisini kullansam saçlarm dalgalanır mı :pasi: yorumlarınızı bekliyorum.........
  2. İzmirde Uçak bakım onarım teknisyenliği bölümü olan lise var mı ?

İzmirde Uçak bakım onarım teknisyenliği bölümü olan lise var mı ?

meslek lisesi ucak bolumu, motor bolumu olan liseler, ucak bakim liseleri, ucak bakim meslek lisesi, ucak bolumu liseleri, Başlıktan anlaşıldığı gibi kardeşlerim. Uçak bakim onarım teknisyanliği bölümü var mı izmirde ? Taban puanı kaç okuyan var mı ?
  3. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  4. Saçınıza Uygun Doğru Şampuan Seçimi Nasıl Yapılır ?

Saçınıza Uygun Doğru Şampuan Seçimi Nasıl Yapılır ?

doğru şampuan seçimi şampuan seçimi Sevgili melekler, şampuanınızı nasıl seçersiniz ? İhtiyacınıza uygun doğru şampuan seçimi yaptığınıza emin misiniz ? Yoksa sadece fiyatına, kokusuna ya da markasına bakarak mı şampuan alıyorsunuz? Eğer öyle yapıyorsanız saçlarınıza veda etmeye hazır olun. Çünkü şampuan seçimi saç sağlığı için çok çok önemli bir nokta. Saçınızın sağlığı için gerekirse evde...
  5. Uzmanların Tavsiyesi 5 Saç Bakım Önerisi

Uzmanların Tavsiyesi 5 Saç Bakım Önerisi

saç bakım önerileri saç bakım tavsiyeleri Sevgili melekler, saç bakımı her mevsimde ayrı önem taşıyor. Mevsim geçişlerinde ya da psikolojik etkenlerle cansızlaşan saçlarımız için tek şart düzenli ve özenli bir bakım. Bu yazımızda sizlere uzmanların ağzından önemli saç bakım tavsiyeleri sunacağız.... 1- Stresten uzak durun: Stres saçlarınızın dökülmesine yol açıyor. 2- Saçlarınızı iyi...

Sayfayı Paylaş