gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Saç Bakımının Olmazsa Olmazları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bayanlar için saçları çok önemlidir...Bakımlı gür ve parlak saçlara sahip olmak isteriz hepimiz...Bunun için yediklerimize dikkat etmeli ve saç bakım ürünleri kullanmalıyız... Peki hangi ürünleri kullanmalıyız olmazsa olmaz saç bakım ürünleri hangileri diyorsanız işte cevabı melekler :tik:

Saç bakım uzmanları sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak isteyen kadınlar için hangi ürünleri kullanmaları gerektiğini açıkladı. Uzmanlar öncelikle sça tipine göre ürün kullanımının önemine dikkat çekiyor. Bunlar saçınızın daha parlak ve yumuşak görünmesini sağlıyor. Geniş dişli taraklar da doğru seçim. Saçlarınızı yıkadıktan hemen sonra taramanız veya fırçalamanız daha az zarar veriyor.

Banyonuzda olması gereken saç bakım ürünleri

Günlük şampuan
    Her hafta ya da ayda bir kullanabileceğiniz saç bakım ürünü
    Saçlarınızı vücut şampuanından korumak için duş şapkası
    Yüzünüzü yıkarken saçlarınızı toplamanızı sağlayan saç tokası ya da saç bandı
    Saç tipinize göre saç kremi
    Saçınızı çekillendirmenizi sağlayan jel, jöle, köpük, saç spreyi
    Fırçalar, taraklar, saç düzleştirici veya şekillendiriciler

Saç Bakımının Olmazsa Olmazları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çay olmazsa olmaz

çay olmazsa olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Evimizin Olmazsa Olmazları

Evimizin Olmazsa Olmazları

Evimizin olmazsa olmazları fırça ve faraşlar
  4. saç aksesuarları modasını gördünüz mü olmazsa olmaz burada kızlar

saç aksesuarları modasını gördünüz mü olmazsa olmaz burada kızlar

sac aksesuarları saç aksesuarı tasarımı saç aksesuarları kadın aksesuar aksesuarı online bizlerin olmazsa olması saç aksesuarları...makyaj kadar önemli olan saçlarımız bu aksesuarlarla artık daha güzell...
  5. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş