gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saç bantı modelleri örnekleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Bu yıl sonuna geldik ama bana saçlara takılacak bant yada bandana modellerinden bir kaç moda resim paylaşmanız mümkün mü siz hangilerini kullanıyorsunuz mesela. Ben karar veremedim . Birde önümüzdeki yıl ne moda olcak meraklanıyorum. Tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saç bantı modelleri örnekleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana Da Yer Var Mı?

Bana Da Yer Var Mı?

selamlar.bana da melekler arasında yer var mı acaba?
  2. Saç bandı modelleri 2010

Saç bandı modelleri 2010

erkek saç bandı erkek saç bandı modelleri bant modelleri bant bantlı Yaz aylarında saç bantları ayrı bir güzel ve bir o kadarda kullanışlı oluyorlar.Geniş modelleri hek aksesuar olarak kullanağınız gibi sizi güneşin yakıcı etkisinden koruma altına alacaktır.Hazır saç bantlarını bende severek kullanıyorum en kısa zamanda çarşıya çıktığımda bu bantlardan yazlık renk ve desenlerde tekrar alacam
  3. 2012 Saç Bandı Modelleri

2012 Saç Bandı Modelleri

2012 saç bandı modelleri çeşitleri resimleri modası ile ilgili bilgiler burada melekler Saçlarımızın bakımlı ve sağlıklı görünmesi biz melekler için çok önemlidir :) Bunun yanında saçlarımıza verdiğimiz değişik saç modelleri kendimizi iyi hissetmemizi sağlar.Her yıl bu modellerden bazıları öne çıkar,moda olur.Aksesuarları da unutmmak lazım tabi :) Şimdi ekleyeceğimiz aksesuar modelleri ise...
  4. Kepçe kulaklılar için saç modelleri var mı ?

Kepçe kulaklılar için saç modelleri var mı ?

Kızlar ben kepçe kulaklıyım, böyle kulaklarımı kapatan yada kapatacak saç modelleriniz var mı erkekler için. Kulaklarım çok büyük napacam ya bn :S
  5. Saç Bandı Nasıl Kullanılır..Saç Bandı Kullanan Ünlülerimizden Örnekler...

Saç Bandı Nasıl Kullanılır..Saç Bandı Kullanan Ünlülerimizden Örnekler...

Saç Bandı Modelleri Saç Bandı Nasıl Kullanılır Saç bantları nasıl kullanılır? Hepimiz kraliçeyiz, bir tacımız eksikti, yeni trendlerde o da var! Saç bantları ve taçlar sıradan bir modeli anında hareketlendiriyor. Hem gece, hem de gündüz kullanabileceğiniz artık çok fazla model var.Şık Kıyafetlerinizle kombine edebileceğiniz şık saç bantları modelleri burada.... Bunu anlatmadan önce...

Sayfayı Paylaş