gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Saç Boyanız Hemen Akmasın İstiyorsanız...

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç boyasının akmaması için, saç boyası, saç boyasının akmaması için ne yapılmalı

Sevgili melekler, küçük bir servet harcayarak en beğendiğiniz ve size en çok gittiğini düşündüğünüz renge saçınızı boyattınız ama daha ilk banyodan itibaren saç boyanız akmaya başladı. Böyle giderse kısa bir süre sonra saçımın rengi ilk günkü halini kaybedecek diye düşünerek üzülüyorsanız, öncelikle aşağıdaki makalemizi okuyun ve önerilerimizi uygulayın...

saç-boyası.png

Saç Boyanız Hemen Akmasın İstiyorsanız... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boyanmış saçlara bakım önerisi

Boyanmış saçlara bakım önerisi

Boyalı Saçların Bakımı Hepimiz hayatımızın bir döneminde saçımızı mutlaka boyatmışızdır... Ama iş sadece boyamakla kalmıyor, sonrasında boyalı saça gerekli özeni göstermek gerekiyor. İşte boyalı saçların bakımıyla ilgili başlıca soruların yanıtları... 1. Boyanırken saç temiz mi yoksa kirli mi olmalı? Saçınızın temiz ya da kirli olması farketmez. Her iki durumda da iyi sonuç...
  2. Saçlarım Hemen Uzasın İstiyorum Diyenlere

Saçlarım Hemen Uzasın İstiyorum Diyenlere

saçlarım hemen uzasın saçlarım uzasın istiyorum saçım hemen bırakın saçlarınız saçım Güzelim saçlarını eli açık kuaförler sayesinde kaybeden meleklerim.Ne olcak bu ucundna alın dediğimizden bol kesenden alan kuaförlerin hali.Yahu ben diyorum ki azıcık ucundna al ama kadın kestikçe kesiyor.Kafa eğip yere bir bakıyorum ki yerde ki saç bu kadar çoksa kafam da ne akdar kaldı acaba?Ama onların...
  3. Hamilelikte Saç Boyama

Hamilelikte Saç Boyama

Merhaba kızlar Hamilelikte Saç Boyama hakkında bilgi ve tecrübelerinizi beklliyorum .
  4. Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden

Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden

Merve Akman Fotoğrafları varmıdır bu sitede diye baktım ama bulamadım lütfen benimle ve ilgili arkadaşlarımla Merve Akman Fotoğraflarını paylaşın arkadaşlar.
  5. Saçlarınızın Boyası Akmasın Ve Parlak Kalsın İstiyorsanız...

Saçlarınızın Boyası Akmasın Ve Parlak Kalsın İstiyorsanız...

saç rengini korumak için saç rengini korumak Sevgili melekler, her ay boyadığınız ya da boyattığınız saçlarınız daha ay dolmadan yıkanmalarla birlikte akıp gidiyor mu ? Üstelik ilk gün kü parlaklığından da eser kalmıyor. O halde hemen hemen tüm boyalı saçlar için yaşanan bu soruna bir çözüm buluyor ve saç rengini korumak için yapmanız gerekenleri siz anlatıyoruz..:) Saçların rengini...

Sayfayı Paylaş