gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saç boyarken saçlar kirli mi temiz mi olmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bana arkadaşım saç boyatmaya giderken yada saç boyarken kirli olursa daha iyi tutar dedi bunun gerçekliği var mı saç boyatırken yıkamalımıyım yoksa kirli mi olmalı

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Saçların kirliyken iyi boya tutması düşüncesi kesinlikle yanlıştır yağ tabakası boyanın etkisini geciktirecektir, siz temiz saçları tercih ediniz ..

3. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    benim kuaförüm özellikle açıcı için dedi çok fazla kimyasal olduğu için temiz saça uygulama dedi çünkü saçlar yeni yıkandığında kafadaki tüm gözenekler açılıyo ve kimyasalı direk vucudunuza salmış oluyosunuz. kirli değilde yıkandıktan 2 gün sonra uygun olur

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Benim kuaförüm de kirli saçla gelmemi istiyor daha az yakma etkisini hissedermişim :S

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Boya kutularının üstünde kirli saça değil kuru saça uygulayın diyor :S

6. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    kirli saçta yanma etkisi daha az oluyo arkadaşlar ben öyle yapıyorum azcık kaşınması normal zaten.birde güzel giriyo rengi yinede siz bilirsiniz

7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    burdaki (Almanyadaki) kuaförlerde hep öyle derler.. boya kirli saca yapilir diye ama hic sormadim neden diye....

8. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    çok yağlı değilde yıkandıktan 2 güb sonra ideal

9. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Boyalarla açıcılar (orieller) arasında fark olur diye biliyorum bende eğer kusturma işlemi diye tabir edilen orielle yapılan açmalarda kirli değilde yeni yıkanmasın 1-2 gün beklensin deniliyor ama boyama işleminde temiz saç daha iyi deniliyor :)

saç boyarken saçlar kirli mi temiz mi olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte saç boyatılabilir mi ?

Hamilelikte saç boyatılabilir mi ?

hamile olduğunu bilmeden saç boyatmak hamileler saç boyatabilirmi hamile kadın boyatabilirmi hamileler boyayabilirmi boyatmak bebeğe zarar verirmi Hamileyken saçlarımı boyatabilir miyim? Bu soru klinik uygulamalarda en sık karşılaştığımız soruların başında gelmektedir. Sorunun cevabını vermek yalnizca ülkemizde değil tüm dünyada çok zordur. Çünkü hemen hemen tüm toplumlarda toplumun bir kısmı...
  2. Saçlarınızı boyarken yıpratmayın!

Saçlarınızı boyarken yıpratmayın!

saçı yıpratmayan boya yıpratmayan saç boyası Güzelliğin vazgeçilmez unsurlarından olan saçlarınızı güzeleştirmeye çalışırken iyice yıpratmayın. Çünkü saçlarınız kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylerin başında gelir. Kimyasal boyalar mı yoksa doğal boyalar mı hangisini seçmeli? Saç rengini değiştirmek beyazları gizlemek veya sadece bir ışıltı yaratmak için en uygun saç boyası nasıl seçilir?...
  3. Saçlarınız geç mi uzuyor???

Saçlarınız geç mi uzuyor???

entele otunun görüntüsü saç uzamasını hızlandırma Merhaba Meleklerim, Özellikle mevsimsel değişimden saçlarımız dökülür ve bizler dökülmesinin yanı sıra, saçlarımızın uzamadığından şikayetçi oluruz. Aşağıdaki formüllerle saçlarımızın uzamasına katkıda bulunabiliriz. :kafa: Biz kadınların vazgeçilmezi, kıymetlisi saçlarımızı uzatmanın doğal yöntemlerini sizler için derledik. Bakın saçlarımızın...
  4. Saç Kremi Sizce Saçı Döker mi Melekler ?

Saç Kremi Sizce Saçı Döker mi Melekler ?

saç kremi saçı döker mi saç kremi zararlı mı Kadınların büyük çoğunluğu saç kremi kullanımının saçı döktüğüne inanır melekler :) Acaba bu gerçekten doğru mudur yoksa kulaktan kulağa yayılan yanlış bir bilgi mi ? Saç kremleri ile ilgili bilmediklerinizi bu yazımızda öğreneceksiniz. İşte saç kremi zararlı mı sorusunun cevabı... Saç kremlerinde fark yaratan şey, her bir bileşenin kullanım...
  5. Kadın saçlarını kesebilir mi?

Kadın saçlarını kesebilir mi?

Fıtratları gereği saçları daima uzun olan ve bu hâlde bulunmaları kadınlığının gereği olan hanımefendilerin, saçlarını kapatış şekli çok önemli bir husustur. Müslüman kadın saçlarını kapatış ve tesettüre bürünüş şekliyle hiçbir artiste, mankene, modaya ve modacılara benzemez/benzeyemez ve benzememelidir de. Müslüman kadın, saçlarını örtüsünün (başörtüsünün) altında belli olmayacak bir şekilde...

Sayfayı Paylaş