gebe
  1. sugibi

sugibi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

saç boyasını söktürmek

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında sugibi tarafından paylaşıldı.

beyaz sabunla saç açmak beyaz sabun saç boyasını akıtıyomuş kızlar.ben daha önce denemedim ama dün ilk defa beyaz sabunla yıkadım çok sert oldu saçlarım.acaba gerçekten boyayı söktürüyomuki deneyen varmı

saç boyasını söktürmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde SaÇ Boyama

Evde SaÇ Boyama

Her kadın aynaya baktığında kendinde bir değişiklik görmek ister. Bunun da en kolay yolu saç rengini değiştirmektir. Ancak çalışan kadınlar için kuaförde zaman harcamak, bir başka zamandan çalmak anlamına geldiği için çoğu kez böylesi değişiklikler arka plana atılır. Bu nedenle artık her gün daha fazla kadın gerek zamandan ve paradan tasarruf etmek, gerekse sadece denemek amacıyla saçını evde...
  2. Saç boyaları masum mu?

Saç boyaları masum mu?

Kimyasal boyalar mı yoksa doğal boyalar mı, hangisini seçmeli? Karar vermeden önce mutlakaokuyun! Değişiklik saçla başlıyor... Kadınların çoğu aynaya baktığında kendinde bir değişiklik görmek istiyor. Bunun da en popüler yolu saç rengini değiştirmek. Kimyasal mı doğal mı? Kimyasal boyalar mı yoksa doğal boyalar mı, hangisini seçmeli? Saç rengini değiştirmek, beyazları gizlemek veya sadece...
  3. evde saç boyama sanatı

evde saç boyama sanatı

Evde saç boyama sanatı Kuaföre gitmekten bıktıysanız ya da yaratıcılığınızı kullanmak istiyorsanız, saçınızı kendiniz boyamaya ne dersiniz? Buna bir türlü cesaret edemiyorsanız, belki aşağıdaki yazı fikrinizi değiştirebilir. Her kadın aynaya baktığında kendinde bir değişiklik görmek ister. Bunun da en kolay yolu saç rengini değiştirmektir. Ancak çalışan kadınlar için kuaförde zaman...
  4. Saç boyasının zararları

Saç boyasının zararları

saç boyası zararları saç boyasının zararları Hemen hemen her kadın saçlarını boyar.Çoğumuz saç boyasının zaralarını bildiğimiz halde halen boyatsakta birçoğumuz saç boyaları hakkında zararları konusunda bilgiye sahip değildir.Saç boyasının zararlarını bilmeyenler için gerekli bilgileri sunuyorum Bugüne kadar yapılmış araştırmalar sonucunda en önemli buluntulardan biri lenfoma kanseridir....
  5. Saç boyalarının bilinmeyen zararları

Saç boyalarının bilinmeyen zararları

Saç boyasının zararları,saç boyası karaciğer kanseri yapıyor,saç boyası hangi hastalığa yol açar?, saç boyası kullananlar dikkat,saç boyası kanser yapıyor Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Kimya Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Uslu, yapılan araştırmalarda, saç boyaları ile cilt, idrar kesesi, yumurtalık, lösemi, lenfoma, göğüs, beyin ve kan kanseri arasındaki...

Sayfayı Paylaş