gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Saç diplerin kabuk kabuk:(

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

saç kabuklanması saç diplerinde kabuklanma diplerindeki yaralar diplerinde yara saçta kabuklanma Çok rahatsızım kızlar..özellikle enseme doğru olan yerde bir kabuklanma söz konusu ve kaşınıyorda o kabuklar elime geliyor..şampuanımı değiştirdim ondan olabilir mi?ama bu kadar etkilenmez sanırım..çünkü daha öncelerde değiştirdim ama böyle olmadı..yaklaşık 4 sene her 4-5 ayda bir röfle yaptırıyordum..ama yaklaşık 7 önce kendi renkine yakın bir renge boyattım ve dinlenmeye bıraktım..acaba boyay alıştı ondan dolayımı bir türlü nedenini bulamıyorum..kızlar varmı önerisi olan ..lütfen mesaj atın eger öneriniz varsa:(

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Saç diplerin kabuk kabuk:(
    mantarda olabilir canım hakiki zeytin yağı sür ve tara erkek tarağı ile ayrıca kına yak o çok rahatlatıyo mormal el kınası çok iyi geliyo kaşıntıya

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

kına yakamam hiç sevmiyorum ne bileyim..açıgım belki ondan..hoş durmuyo rengi:(ama zeytin yağınıda bilmemki..yağlı bir sacım var birde onu sürersem iyice yağlanmaz mı..

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

canım bence bir cildiye uzmanına gözük ...

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    bende düşünüyorum ama sanırım şampuandan..değiştirecem eger hala varsa dr.gidecem..saol canım önerin için..

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saç ve kaş diplerinde kabuklanma,kaşıntı,uzun süreli devam ediyorsa egzamadan kaynaklanıyor.Hafıf kalkan kabuğun altı sulu gibidir.aynısı bendede vardı aşağıdaki ilaçlarla 1 haftada geçti.
    1=KETORAL şampuan(saçınızı sadece bunun la yıkayın ve durulamadan 5-10 dk bekleyin
    2=Psovate losyon 25ml(saç diplerinize yedirerek sürün yatarken sürün sabaha kadar emer)
    3=Tavegyl hap(kaşıntı için günde 1 tane)
    4= bunlar için bana dua etmeyi unutmayın acil şifalar ALLA a emanet olun....

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende de vardı saçlarını şampuanladıktan sonra elma sirkesiyle masaj yap sonra durula..

Saç diplerin kabuk kabuk:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kabuklara dıkkat

kabuklara dıkkat

Gıdaların kabuğundaki kimyasallara dikkat Kimyasal ilaçların baklagillerin ve meyvelerin kabuk kısmında yoğun bulunabildiği, bu nedenle kuru baklagillerin bekletme sularının mutlaka dökülmesi, meyvelerin ise kabuklarının soyularak yenmesi önerildi. - Türkiye Diyetisyenler Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Beyhan, gıdaların vitamin değerlerinin azalmaması ve kalitelerinin korunabilmesi...
  2. Saç renginizi limon kabuğuyla açın

Saç renginizi limon kabuğuyla açın

limonla saç açma limon sarısı saç rengi kabartma tozu ile açma kabartma tozuyla Saçlarımız bizim için çok önemli:)Ben bir bayan olarak saçlarıma ciddi anlamda özen gösteririm.:dil:Benim gibi bir çok kadın saçına özen gösterir.Daha doğrusu her kadın gereken özeni gösterir. Koyu saçları olan bayanlar saç renklerini açmak için bir çok kimyasal ürün kullanırlar.Ama buna gerek yok.Çözümü kimyasal...
  3. Fındık kabuğu saç rengi

Fındık kabuğu saç rengi

fındık kabuğu rengi fındık kabuğu saç rengi findik kabugu sac palette saç fındık kabuğu saç rengi palette, fındık kabuğu saç boyası, fındık kabuğu saç rengi loreal, fındık kabuğu saç rengi tonları, fındık kabuğu saç rengi ünlüler, fındık kabuğu saç rengi nasıl "Saçlarımı fındık kabuğu rengine mi boyatsam" diye düşünen Melek'lerimize, karar vermeleri konusunda gerek fındık kabuğu...
  4. Ceviz Kabuklarıyla Saçlarınıza Bakım Yapabilirsiniz

Ceviz Kabuklarıyla Saçlarınıza Bakım Yapabilirsiniz

saç bakımı, ceviz kabuğu ile saç bakımı, saç bakımı için maske Sevgili melekler, erkeklerin yaşadığı saç dökülmesi sorununu kadınlar da yaşıyor. Piyasada satılan pek çok ilaç da derde derman olmuyor. Bitkisel içerikli formüller de düzenli kullanılmak zorunda. Halk arasında saç dökülmesi için en çok sarımsağın faydalı olduğu bilinse de Prof. Dr. Ahmet Maranki’ye göre ceviz kabuğu sarımsaktan...
  5. soğan kabuğu saç boyası kullananlar

soğan kabuğu saç boyası kullananlar

selam melekler saçlarım için soğan kabuğu rengini düşünüyorum aranızda bu rengi kullanan varsa bana hangi markayı önerirsiniz

Sayfayı Paylaş