gebe
  1. esra zeybek

esra zeybek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

Konu, 'Kadınlar' kısmında esra zeybek tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, Saçlarınız için Evin Ampul(Eski adı Evigen Ampul) bugün eczanelere verilmeye başlanmış,daha önce üretim bir süreliğine durmuştu, Firma tekrar üretmeye ve satmaya başlamış, mutlaka deneyin, inanılmaz bir şekilde saçlarınız bakımlı şekle giren, saç dökülmesi yaşamayacak hale gelecek ve yenilenecek. Ben çok memnun kaldım. (Hem 5 TL gibi bütçenizi sarsmayacak bir rakama.)

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu aranızda başka deneyen varmı???

3. özlem karaipek

özlem karaipek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    evet bende duydum bunu ama sen sade mi kullanıyorsun yoksa karışım mı yapıyorsun cnm ben kendim diğer yağlarla karışım yaptım benim saçlarım oryalden koptu hep ne yapmam lazım acaba kestirmek istemiyorum

4. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    hemen denemek istiyorum teşekkürler paylaşım için

saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Bakımı - Kuru ve Cansız Saçlar İçin

Saç Bakımı - Kuru ve Cansız Saçlar İçin

cansız saçlar kuru ve cansız saçlar saç bakımı saçların bakımı saçlara bakım Saç Bakımı - Kuru ve Cansız Saçlar İçin Badem yağı Susam yağı Defne gar yağı Çörekotu yağı Menekşe yağı Zeytin yağı Kekik yağı Ceviz yağı Hindistan Cevizi yağı Karıştırılıp saç diplerine ve saça yedirilir. İstenildiği kadar bekletilip yıkanır. Haftada 2 defa yapılır.
  2. Bu değişim inanılmaz! Bir bakın...

Bu değişim inanılmaz! Bir bakın...

makyajla inanılmaz değişim makyajla değişim video makyaj değişimi videoları Bu değişim inanılmaz! Bir bakın Kadınların elinde inanılmaz bir güç var hele de işini bilen ellerde nasıl değiştiklerini görünce şaşırıp kalıyorsunuz Yüzünde çok fazla makyaj olan kadınlardan kaçınmak gerektiğini düşünür bir çok kişi. Haksız da değiller çünkü kadınların elindeki inanılmaz güç olan makyaj kendi...
  3. Saç dökülmeleri için

Saç dökülmeleri için

1 tatlı kaşığı kekik yağı 1 tatlı kaşığı zeytin yağı 1 tatlı kaşığı hint yağı 1 tatlı kaşığı kuru mayayı karıştırın saçınıza sürüp naylon streçe sarın ve 2 saat bekletin.
  4. Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için :

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için :

SAÇLARINIZIN DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK VE CANLILIK KAZANDIRMAK İÇİN : kazandırmak için 3/4 fincan zeytin yağı, 1/2 fincan bal ve aşağı yukarı 3 yemek kaşığı limon suyunu karıştırın. Saçlarınızı suyla durulayın, havluyla kurulayın ve daha sonra az bir karışımı tarakla saçlarınıza yedirin. Daha sonra saçlarınızı yarım saat plastik bone ile sarın ve bekleyin. Daha sonra şampuanlayın ve durulayın,...
  5. Saç Dökülmesine ve Yıpranmış Saçlar İçin

Saç Dökülmesine ve Yıpranmış Saçlar İçin

Arkadaşlar selam,bugün hatta az önce Saba Tümer'in proğramına bakarken bir bayan pratik tarifler veriyordu alabildiğimi not aldım ve sizler için şimdi saç dökülmesini önleyici ve saçı besleyici olarak verdiği tarifi yazıyorum.Umarım işe yarar :) 2 dilim çavdar ekmeği 1 çorba kaşığı hardal tozu(hardal tozu nasıl oluyor bilmiyorum) 1 yumurta sarısı(isterseniz beyazınıda yüzü germek için...

Sayfayı Paylaş