gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Saç Dökülmelerinde Hangi Doktora Gitmemiz Gerekiyor?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç dökülmesi, saç dökülmesi doktoru, saç doktoru

Sevgili melekler, gerek günümüz hayat şartları, stres, ırsi kaynaklı ya da kullandığımız kimyasallardan olsun, saç dökülmesi özellikle bayanlarda çok can sıkıcı bir durumdur. Eğer sizin de önüne geçemediğiniz derecede çok ve sık saç dökülmeniz vcarsa hangi doktora gideceğim diye düşünmeyin, buyrun makalemizden size gerekli bilgileri alın...

saç-dökülmesi.jpeg

Saç Dökülmelerinde Hangi Doktora Gitmemiz Gerekiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi doktor hangi bölüm

hangi doktor hangi bölüm

doktorluk bölümleri dahiliye hangi hastalıklara bakar mide hastalıklarına hangi bölüm bakar bağırsak hastalıklarına bölüm doktor bölümleri Doktorlar: 1- Cerrahi grup, 2- Dahili grup, 3- Laboratuvar grubu, Cerrahi:- 1- Genel Cerrahi 2- Gastro Cerrahi (sindirim sistemi cerrahisi) 3- Damar Cerrahi (arterler, varisler) 4- Kalp-Damar Cerrahisi (Kardiovaskuler cerrahi) 5- Gogus Hastaliklari...
  2. Gitmen Gerekiyordu Demek...Gittin...

Gitmen Gerekiyordu Demek...Gittin...

Ardında gözü yaşlı bir BEN bıraktın sen ,gitmek istedin ve gittin... Bense ne engel olabildim ne dur diyebildim... Gitmen gerekiyordu gittin... “Gitmem gerekiyor” dedin ve gittin… Gitme diyemezdim.. Dudaklarım tebessüm etti, yüreğim ağladı için için… Gitmen gerekiyordu demek, gittin.. Gideceğini söyleyecek kadar yürekli olduğun için, bir kez daha sevilmeye değerdin aslında. Sustu dilim,...
  3. Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Kızlar selam bende oyuncu olmak isteyenlerdenim. Hangi özellikler gerekiyor oyuncu olmak için, bunun için oluşturulmuş ajanslar var mı ( bu arada istanbuldayım arkadaşlarım ) yada liseden sonra hangi üniversiteye gitmek gerekiyor. Bana bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Gerçekten de oyuncu olmak zor mu ?
  4. Saç dökülmesini dert etmeyin...

Saç dökülmesini dert etmeyin...

Saç dökülmesini dert etmeyin.... Saç dökülmesinin sebepleri genellikle aşırı stres, vücuttaki hormonal değişiklikler ve ya çeşitli tıbbi tedavilerdir. Bu durum genellikle aniden ortaya çıkar ve birçok kadında 6 ay içinde düzelir, çok az kadında kronik bir problem haline gelir. Çok endişeli ve sinirsel olarak zayıf kadınlarda saç dökülmesi kelliğe kadar varabilir. Neyse ki kadınlarda...
  5. Saç Sağlığımız İçin Hangi Besinleri Tüketmemiz Gerekiyor ?

Saç Sağlığımız İçin Hangi Besinleri Tüketmemiz Gerekiyor ?

Bu konu; saç sağlığı için tüketmemiz gereken gıdalar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ışıl ışıl bakımlı saçlara sahip olup ta dışarı çıktığında peşinden bakmadığımız kadın var mıdır acaba ? Bnce yoktur. :) Çünkü saçlar kadının en doğal mücevheridir ve bakımlı, parlak, sağlıklı saçlar her zaman kendine baktırır. Peki dışarda gördüğümüzde imrendiğimiz bu saçlara biz de sahip...

Sayfayı Paylaş