gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    İlacı olsaydı kelin, derdiki

" La buldum bulduuuuum geliiiin "

Tam olarak kellikle ilgili bir bitki iyi gelir mi bilemiyorum ama, bu piyasada daha doğrusu eczanelerde satılan bir ilacın uzun süreli kullanımlarda kesinlikle saç çıkarttığına şahid oldum arkadaşlarım ismi Minoksil. Eczanelerden tedarik edebilir ve kullanımını öğrenebilirsiniz.
    :)

Sağlık dolu günler dilerim.

saç dökülmesi için bitkisel formüller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Bakımı ve Saç Dökülmesi İçin Bitkisel Öneriler

Saç Bakımı ve Saç Dökülmesi İçin Bitkisel Öneriler

saç dökülmeleri için öneriler saç dökülmesi için bitkisel yağlar dökülmesi öneriler dökülmesine bitkisel dökülmesine Bir tutam şerbetçi otu kozalağı, bir tutam devetabanı yaprağı, bir tutam meşe kabuğu ve bir yemek kaşığı naneyi bir tencereye koyup üzerine 1 litre kaynar su ekleyerek yaklaşık 1 saat demlenmeye bırakın ve süzün. Daha sonra saç diplerinize pamuk yardımı ile bu karışımı iyice...
  2. Gür saçlara sahip olmak için bitkisel formüller

Gür saçlara sahip olmak için bitkisel formüller

gür saçlara sahip olmak için saçlara sarımsak formülü forum Gür ve sağlıklı saçlara sahip olmanız aslında hiçte o kadar zor değil hanımlar.Sizlere gerekli olan bilgileri ve doğal formülleri veriyorum * 2 litre sirke 100 gram dulavrat otu kökü 100 gram ısırgan otu kökü 60 gram şimşir ağacı yaprağı Bunları karıştırıp sekiz gün dinlendirin ve süzün. Bu sıvı ile saçlarınızı yıkayın. Masaj...
  3. Yıpranmış saçlar için bitkisel  formül

Yıpranmış saçlar için bitkisel formül

yıpranmış saçlar için, bitkisel formül, çözüm, maske, maskeler ve öneriler burada arkadaşlar. Saçlarımızın yıpranması için aslında bir çok neden var. Bunlardan başta gelenler; deniz - güneş, sık sık saç boyatmak, fön, perma vs vs... Sevgili Melek'ler, işte size yıpranmış saçlarınızın sağlık kazanması için ve hacimlenmesi için bitkisel formüller! Yıpranmış saçınız için kullanacağınız...
  4. Saç Dökülmesi için Bitkisel Çözümler

Saç Dökülmesi için Bitkisel Çözümler

saç dökülmesi için bitkisel yağlar çözümler kürler öneriler burada arkadaşlar. Saç sorunları arasında en başı çeken saç dökülmesidir. Genelde erkeklerde sıkça karşılaştığımız saç dökülmesi, stres ve sağlıksız beslenmeden kaynaklı etkilerle kadınlarda da oldukça fazlalaşan bir saç sorunudur Melek'lerim. Sağlıklı saçlara sahip olmak için sağlıklı beslenmeli, saçımızın ihtiyacı oaln bakımları...
  5. Saç dökülmesi ve önlemek için formüller

Saç dökülmesi ve önlemek için formüller

SABUNUN SAÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ Saçı yıkarken kesinlikle sabun kullanılmamalıdır.Çünkü sabun saç tellerinin kurumasına ve üstündeki küçük canlı hücrelerin ayrılmasına neden olur.Saç derisinin asit seviyesi ciltten daha fazla asit içerir.Bu nedenle bazik özellikli sabun saç için kesinlikle tavsiye edilmez. SAÇLARI SÜREKLİ TOPLAMAK SAÇA NE GİBİ ZARARLAR VEREBİLİR? Bayanlar saçlarını neden...

Sayfayı Paylaş