gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saç Dökülmesine Kesin Çözüm ''Zigavus''

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç dökülmesi, kesin çözüm, alman teknolojisi, zigavus, şampuan, ile ilgili blgiler burada melekler

Saç dökülmesi yaşayan meleklere iyi haber Almanya'dan geliyor melekler :)

Zigavus markalı şampuanların özellikleri şöyle sıralanıyor;

SARIMSAKLI ŞAMPUAN;

Saça bulaşan mikroplar Antibiyotik etkisiyle yok olur.
    Virüslerin açtığı yaraların tedavisinde saç kıranın şifasında kullanılır.
    Bağışıklık sistemini güçlendirir buna bağlı saç dökülmesini önler.
    17 çeşit Amino asit zenginliğiyle saçları güçlendirir, gürleştirir ölmemiş saç hücrelerinden yeniden saç çıkarır.
    Çinko, Karoten, Kalsiyum açısından zengindir saçın dökülmesini ortadan kaldırır.
    Sürekli Kullanılır, Yan Etkisi Yoktur.

Ayrıca Zigavus şampuanın biberli,narlı ,zeytinyağlı,jojobalı,pirinç keğekli ve papatyalı çeşitleri de mevcut ..:)

Daha ayrıntılı bilgi almak isteyen melekler
    BURAYA tıklayabilirler :)

2. peros

peros Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benimde saçlarım saçkıran gibi bölge bölge açılarak dökülüyor canlansın diye sürekli kestirmek zorunda kalıyorum acaba bu şampuan hakikaten iyi gelir mi dökülmeyi önler mi...

3. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandım bu şampuanı ..tamamen dökülmeyi kesmiyor ama bana iigeldi azalttı dökülmeyi ..bir yıldan uzun süredir kullanıyorum ..

Saç Dökülmesine Kesin Çözüm ''Zigavus'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç dökülmesine etkili çözüm !

saç dökülmesine etkili çözüm !

alpecin meneviş kahvesi alpecin şampuan özellikle bu aylarda saç dökülmesi normalden fazla olur .. son bahar da saçlar gereğinden fazla dökülür ... umarım bu konuyla sizi bırz olsun bılgılendırırım ve yardımcı olurum buyrun okuyun :) Yeni bir araştırmaya göre erkeklerde ve kadınlarda saç dökülmesine çarenin sırrı kahvede gizli olabilir. Bilimadamları kafeinin saçı dökülmeye başlayan...
  2. Saç dökülmesine bulduğumuz çözüm

Saç dökülmesine bulduğumuz çözüm

Meleklerim,bizim evde toplu olarak saç dökülmesi formülleri uygulanıyor.Evde eşimin saçları dökülüyor. Ben de dökülmeden önlem alıyorum :D Ve biz şöyle bir çözüm bulduk. Malzemeler; 1 avuç dolusu karanfil. 500ml su. Hazırlanışı: Kapağı olan bir kaba 500ml suyu ve karanfili koyun. Kapağını kapatın ve 1 gün beklesin. Nerede beklediği önemli değil. 1 gün bekledikten sonra saçınıza arzu ettiğiniz...
  3. Ahmet Maranki saç dökülmesine çözüm

Ahmet Maranki saç dökülmesine çözüm

ahmet maranki saç dökülmesine çözüm maranki saç dökülmesine çözüm ahmet evde Bazen genetik bazende mevsimsel ve dış etkenlere bağlı olarak saçlar dökülür ve bazılarında ise bu dökülme artık ileri safhaya yani kelliğe kadar gider.Ahmet Maranki'den saç dökülmesi ve kellik sorunu yaşayanlar için önermiş olduğu bitkisel kürü sizler için veriyorum arkadaşlar Prof. Dr. Ahmet Maranki saç dökülmesi...
  4. Saç beyazlarına kesin çözüm

Saç beyazlarına kesin çözüm

saç beyazlarına kesin çözüm saç beyazlarına kalıcı çözüm beyazına son beyazlara kesin son Kiminde ırsidir erken beyazlar, kimin de ise zamanı geldiğinde beyazlar. Her ihtimalde, beyaz saçlar can sıkıntısına neden olurlar. Sevgili Melek'ler, siz kapattıkça yeniden çıkan asi beyaz saçlarınız için, kesin çözüm olacak Schwarzkopf'tan Igora Royal Absolutes ürününden bahsedeceğiz bu yazımızda...
  5. Saç Dökülmesine Kesin Çözüm

Saç Dökülmesine Kesin Çözüm

Günde 50-100 tel dökülmesi normal sayılır. Kafada 90-160.000 arası tel bulunur. Bunların 50-100 ünün dökülmesi o kadar sorun olmaz. Zaten bu dökülme saçları yıkarken ya da tararken meydana gelir, yani doğaldır. En çok dökülme tabii ki uzun saçlarda görülür ancak yine de normaldir. Saç dökülmesi %10-%50 oranında olursa işte o zaman sorun başlar. Dökülme sebepleri kolayca tespit edilir. Genelde...

Sayfayı Paylaş