Saç Dökülmesini Önleyen Karışım

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Saç Dökülmesini Önleyen Karışım
Mevsimsel,genetik ve psikolojik nedenlere bağlı olarak dökülen saçlar için sizlere bitkisel bir karışın tarifini veriyorum.Düzenli uygulandığı zaman işe yaradığını söyleyebilirim.Ama sorun uygulama sonrasıda devam ederse bir doktora görünmenizde fayda var.
sac-bakimi1-2947.jpg

Bir tutam ısırgan otu, bir tutam defne yaprağı, 500 gram zeytinyağı ve bir tatlı kaşığı çörek otunu 30 dakika kısık ateşte benmari usulü kaynatın. Bir gece bekletip süzdükten sonra, cam bir kavanozun içine koyun. Haftada iki kez saç diplerinize bu karışımı yedirin.Üç saat beklettikten sonra saçlarınızı yıkayın.

canım ellerine sağlık.Ben ne yaptıysam fayda etmedi.Saçlarım ince telliydi ama çoktu.En son kuaförüm boyarken yaktı heralde.Hiç kalmadı nerdeyse saçım

Peki canım bir uzmana göründünmü bu konuda?

mrb arkadaşlar ben saç için bir tarif kullandım ve baya saç çıkardı ama bu karışımı kullanırken içerden de tedavi olmak iyi olur kansızlık vitamin eksikliği gibi tarif : 1 tatlı kaşığı yaş maya, 2 yemek kaşığı saf zeytin yağı, 1 tatlı kaşığı bal, 1 tatlı kaşığı kekik yağı, tarif bu ben içine bazen biberiye yağı da katıyordum hepsini karıştırıp saçımıza sürüyoruz saçımızı streç fimlle sarıyoruz üzerinede havlu sarıp 2 saat bekleyip yıkıyoruz biraz kötü kokuyor ama çok etkili kesinlikle tavsiye ederim

Geri