gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Saç Dökülmesini Önleyen Karışım

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Mevsimsel,genetik ve psikolojik nedenlere bağlı olarak dökülen saçlar için sizlere bitkisel bir karışın tarifini veriyorum.Düzenli uygulandığı zaman işe yaradığını söyleyebilirim.Ama sorun uygulama sonrasıda devam ederse bir doktora görünmenizde fayda var. [​IMG] Bir tutam ısırgan otu, bir tutam defne yaprağı, 500 gram zeytinyağı ve bir tatlı kaşığı çörek otunu 30 dakika kısık ateşte benmari usulü kaynatın. Bir gece bekletip süzdükten sonra, cam bir kavanozun içine koyun. Haftada iki kez saç diplerinize bu karışımı yedirin.Üç saat beklettikten sonra saçlarınızı yıkayın.

2. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    canım ellerine sağlık.Ben ne yaptıysam fayda etmedi.Saçlarım ince telliydi ama çoktu.En son kuaförüm boyarken yaktı heralde.Hiç kalmadı nerdeyse saçım

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Peki canım bir uzmana göründünmü bu konuda?

4. leyla_83

leyla_83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar ben saç için bir tarif kullandım ve baya saç çıkardı ama bu karışımı kullanırken içerden de tedavi olmak iyi olur kansızlık vitamin eksikliği gibi tarif : 1 tatlı kaşığı yaş maya, 2 yemek kaşığı saf zeytin yağı, 1 tatlı kaşığı bal, 1 tatlı kaşığı kekik yağı, tarif bu ben içine bazen biberiye yağı da katıyordum hepsini karıştırıp saçımıza sürüyoruz saçımızı streç fimlle sarıyoruz üzerinede havlu sarıp 2 saat bekleyip yıkıyoruz biraz kötü kokuyor ama çok etkili kesinlikle tavsiye ederim

Saç Dökülmesini Önleyen Karışım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Dökülmesini Önleyen Yiyecekler

Saç Dökülmesini Önleyen Yiyecekler

Ünlülerin saç bakım uzmanı Richard Ward, parlak ve sağlıklı saçlar için yediklerinizden saç bakımına kadar dikkat etmeniz gerekenleri söyledi. Richard Ward, saçların sağlıklı ve parlak görünmesinde dışarıdan bakım kadar yediklerinizin de etkili olduğunu kaydetti. Günlük beslenmenize dahil edeceğiniz yiyeceklerle saç görünümünüze ciddi şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Saçlarda matlık ve...
  2. Saç uzatan karışım

Saç uzatan karışım

çay saçı uzatırmı saç uzatan karışım sirke saçı uzatırmı elma sirkesi saç elma sirkesi kim saçlarının daha çabuk ve kolay uzamasını istemez ki? Elbet de ki hiç kimse :))) Saç uzatmak zaman ister biliriz.Fakat o zamanı kısaltmakta elimizde, nasıl mı? İşte aynen böyle :) Saçlarınızın çabuk uzaması için, 2 su bardağı suyun içine yarım çay bardağı elma sirkesi ekleyin. Banyo yaparken bu...
  3. Saç Dökülmesinde E Vitamini

Saç Dökülmesinde E Vitamini

Saç Dökülmesinde E Vitamini E Vitamini Saç Dökülmesine etkisi nedir Daha önce sizlere E vitaminin faydalarını aktarmış ve hangi gıdalarda E vitamini vardır diyede konular açmıştık. Şimdi ise saç dökülmesinde E vitaminin etkilerini konu alıyoruz Melek'ler. E Vitamini hem cilt hem de saç sağlığını korumak, onarmak için en etkili yardımcılarınızdan biridir. E vitamini aynı zamanda A...
  4. Saç Dökülmesini Önleyen Ve Saçın Canlanmasını Sağlayan Kür...

Saç Dökülmesini Önleyen Ve Saçın Canlanmasını Sağlayan Kür...

Saç Dökülmesini Önlemek İçin Kür Saçın Yeniden Canlanması İçin Kür Tarifi Saçlarınızla çok uğraştığınızı biliyorum..Bende çok uğraşırım..Saçlarımız bizi biz yapan parçamızsan biri...Ve ona iyi bakmak bizim elimizde...Bakalım Ahmet Maranki amcamızın kürü neymiş....Ayrıca saç bakım için öneriler... Ahmet Maranki ‘nin Saç Dökülmesini Önlemek ve Saçın Yeniden Canlanması İçin Kür Tarifi...
  5. Kadınlarda saç dökülmesinin sebepleri

Kadınlarda saç dökülmesinin sebepleri

kadınlarda saç dökülmesi,kadınların neden saçı dökülür,neden saçım dökülüyor,saç dökülmesini nasıl engellerim,kadınlarda saç dökülmesi neden olur Erkek ya da kadın olsun, saç dökülmesi kişilerin kolay kolay göz ardı edemedikleri bir sorundur. Çoğu kişi saçlarını tarzıyla hatta kişiliğiyle bütünleştirir ve estetik olarak da olmazsa olmazlar arasında görür. Araştırmalar kişilerin...

Sayfayı Paylaş