gebe
  1. nihancanan

nihancanan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sac dolasıklıgı

Konu, 'Gebelik' kısmında nihancanan tarafından paylaşıldı.

dolaşık saç nasıl açılır saç dolaşıklığı Saclarım cok kıvırcık ve son günlerde inanılmaz dolastı evde dogal yolla acılması mümkün mü acaba

Sac dolasıklıgı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilginc Saclar... :)

Ilginc Saclar... :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kivircik sac

kivircik sac

Kıvırcık sac Kivircik saç görmek çirkinlige yorumlanir. Rüyasinda saçlarinin kivircik oldugunu görmek, hakkinda çirkin dedikodularin yapildigina delalet eder. Basi kel oldugu halde rüyasinda basinin kivircik saçlarla donandigini görmek, kendisini çekemeyenlerin ona türlü iftiralarda bulunduklarina; kivircik olan saçlarini tararken hepsinin demet demet elinde kaldigini ve sonunda basinin...
  3. Sac bakimi.

Sac bakimi.

Sac bakimi: Bir günde 100 saç teline kadar dökülme normal kabul edilir. Dökülen bir saç telinin yerine yenisi 6 - 10 haftada çıkar. Her bir saç kökünden insan ömrü boyunca 20 kez yeni saç çıkabilir. Sağlıklı Saçlar İçin: - Günlük olarak pahalı olmayan bir Vitamin alın. - Saçınızı fazla taramayın. Sadece gerektiğinde şekil vermek için tarayın. - Kaliteli bir tarak ya da fırça kullanın. Keskin...
  4. sac

sac

ya arkadaslar ben sacımı palette il1 le actım üstüste 2 kez balköpügü sürdüm loreal casting in cok güzel oldu cok begendım ama sacım yumak yumak cıkıyor cok moralım bozuldu :hasta::hasta:bi önerisi olanlar acill cevap.....

Sayfayı Paylaş