gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saç düzleştiri markası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben saç düzleştirici almak istiyorum ama saça zarar vermeyen bir düzleştirici olursa çok iyi olur bu konuda tecrübesi olanlar yazabilirmi hangi saç düzleştirici daha iyi ve kullanışlı fikirlerinizi bekliyorum

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
saç düzleştiri markası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üç Haftada Karnınızı Düzleştirin

Üç Haftada Karnınızı Düzleştirin

karnı sıkılaştırmak karnı içine çekmek karnını içine çekmek zayıflatırmı içeri zayıflatırmı Göbeğinizden kurtulup karnınızın düm düz olmasını istiyorsanız aşşağıda yazılanları uygulamanız gerekiyor kızlar.Artık sizinde dümdüz bir karnınız olacak:ehi:Hemde 3 hafta da:) Mekik hareketi İşe sabah ve akşam ellişer kez mekik çekerek başlayabilirsiniz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki...
  2. ..gızıa..markası

..gızıa..markası

..gızıa.. gizia gızıa gızzıa gızia gizıa Sevgili melekler muhteşem tasarımlarıyla döz dolduran GIZIA markasını beyenmeniz dileğiyle iyi seyirler........ Tuğçe Kazaz ve GIZIA
  3. Elfe  Markası

Elfe Markası

elfe elfe 2011 kış 2011 yaz Sevğili melekler elfe markasını alışveriş derğisinden keşvettim ve sizlerle paylaşmak istedim .Çok hoş ve feminen çizgide moden tasarımlar.Umarım beyenirsiniz..
  4. En iyi Laptop Markası

En iyi Laptop Markası

En iyi Laptop Markası hangisi En iyi Laptop Markaları Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlerden En iyi Laptop Markası önerileriniz için anketimize oy vermenizi rica ediyor ve katkuıda bulunmanızı istiyoruz :)
  5. gelinlik  markası

gelinlik markası

http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/231074-2013-gelinlik-modelleri.html linkinizdeki gelinlik hangi marka çok hoş çok beğendim.. teşekkürler

Sayfayı Paylaş