gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Saç Düzleştirici mi, Fön mü Daha Sağlıklı?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç düzleştirici, fön makinası, fön mü düzleştirmek mi
    Sevgili melekler, kadınların evde en çok kullandıkları saç şekillendirme yöntemleri fön çekmek ve saç düzleştirmektir. Günlük rutinde uğraşılan saçlar için uğrşılan fönler, saç düzleştirmeler acaba saç sağlığı için ne ifade ediyor? Elektriklenen, kabaran ve şekli bozulan saçlarımız için en doğru seçim acaba fön çekmek mi, saç düzleştirmek mi? Sizler için araştırdık....

fön.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Saç Düzleştirici mi, Fön mü Daha Sağlıklı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buharlı Saç Düzleştirici

Buharlı Saç Düzleştirici

saç düzleştirici çeşitleri profilo saç düzleştirici buharlı düzleştiriciler buharlı Anneniz saçını nasıl sever? Profilo Buharlı Saç Düzleştirici yaklaşan Anneler Günü’nde, annelere güzelliklerine güzellik katacak bir hediye seçeneği sunuyor.Profilo, annelerin güzelliklerine güzellik katacak Buharlı Saç Düzleştirici yi, Anneler Günü için özel bir hediye arayışına girenlerin beğenisine sunuyor....
  2. bana düzleştirici önerir misiniz ? :)

bana düzleştirici önerir misiniz ? :)

philips düzleştirici en iyi saç düzleştirici 2011 saçlarım kıvırcık olduğundan şöyle iyi,kalıcı,uygun fiyatlı bi düzleştirici önerir misiniz melekler :)
  3. Saç Düzleştirici Krem

Saç Düzleştirici Krem

Arkadaşlarım ben saç düzleştirici krem arıyorum. İstiyorum ki saçlarım doğal yollardan düzleşsin, yani öyle çok etkili olmazsada olur az bişi dalgalı da dursa kafi. Bana bir krem önermeniz mümkün mü ? Kullandığınız ve memnun kaldığınız var mı ? Bide nereden alırım fiyatı kaç para.
  4. En İyi Saç Düzleştirici

En İyi Saç Düzleştirici

saç düzleştiriciler rowenta saç şekillendirici fiyatları saç düzleştiriciler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Benim gibi Dalgalı saçlara sahip olanlar Dalgalı saçın zorluklarını az çok bilirler... o yüzden genelde düzleştirmeyi kullanırlar. Evde kendi saç Bakımınızı kendiiniz yapın sonra saçınızı Düzleştirebilirsiniz. Bazı saç düzleştirici kremleri de var ama onlarda pek işe...
  5. Galaxy S3 mü Iphone 5 mi Daha Çok Tercih Ediliyor ?

Galaxy S3 mü Iphone 5 mi Daha Çok Tercih Ediliyor ?

Bu konu galaxy s3 ve iphone 5 karşılaştırması hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, teknoloji dünyasının hızına bir türlü yetişemiyoruz ama bazı markaların yeni modellerini de gözümüzü kırpmadan takip ediyoruz. Cep telefonu dünyasında son yıllarda ki müthiş rekabetleriyle göze çarpan Samsung ile Iphone , son çıkardıkları modellerle başabaş gelmeyi başardılar. Samsungun galaxy s3...

Sayfayı Paylaş