gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Saç düzleştiricileri alırken dikkat edin.

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Saç düzleştiricileri alırken dikkat edin. Plakları seramik ve iyon özellikli olsun. Saç stilinize göre belirliyor ve saçlarınızı ona göre düzleştiriyor. Dün kendime bir tane alayım diye baktım birkaç alete ve fiyat baktım öğrendim, markalar ve benzeri şeyler. Eve geldim ve evden de markaları modelleri araştırdım kullananların yorumlarını okudum. Bir iki önemli özellik işte mutlaka minimum 200 dereceye kadar ısınması gerkiyormuş ve 360 derece de dönebilen kablosu olması gibi özellikler önemliymiş. Ve sizinde aklınızda bulunsun elektronik böyle kişisel bakım aletlerini önce diğer kullanan kullanıcı yorumlarına bakın.
    Ve o aletin olmazsa olmaz önemli kılan özelliklerini araştırın ona göre bir alışveriş stliniz olsun.
    Daha iyi ve güvenceli bir alışveriş yolu.:)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Benimkide seramik kuşum ama zaten çok fazla kullanmıyorum

Saç düzleştiricileri alırken dikkat edin. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arsa Alırken Dikkat Edin

Arsa Alırken Dikkat Edin

Bir arazinin imar durumunu bulunduğu bölge, çevresinde göl olup olmadığı, yola olan cephesi gibi hususlar belirler. Alınması planlanan arazinin imar durumunu, bağlı bulunulan belediyenin imar işleri bölümünden veya alacağınız arazi belediye sınırları içerisinde değil ise il imar müdürlüklerinden öğrenebilirsiniz. 2-Arazinin Satın Alınma Durumu Bir arazi alınırken arazinin sahibinin...
  2. Ayakkabı alırken bunlara dikkat edin!

Ayakkabı alırken bunlara dikkat edin!

* Ayakkabılarınızı akşama doğru alın. Gün boyu ayaklarınıza yük bindiği için akşama doğru ayaklar şişer ve genişler. Akşam alınan ayakkabı rahat ise, gün boyu giydiğinizde de sizi rahatsız etmez. * Ayakkabı alırken her iki ayağa da denenmeli. Çoğu kişide, iki ayağın boyu aynı değildir. * Burkulmaları önlemek için geniş ve kısa topukları tercih edin. Ayakkabının topuk yüksekliği 2.5 cm'yi...
  3. Kaş alırken bunlara dikkat edin!!

Kaş alırken bunlara dikkat edin!!

güzel kaş alan kuaförler en iyi kaş alan kuaför en güzel kuaför iyi kuaförler istanbul Benim size tavsiyem kaşınızı iyi bir kuaförde aldırın kendiniz almayın yoksa sonradan siz üzülürüsünüz:Dkendimden biliyorum:Ddersimi aldım artıkın kuaföre gidiyorum:DAma ben iyi kaş alırım diyorsanız o zaman bunlara dikkat edin:) Kaş almayı hafife almayın kaş şeklinizin ruhunuzu ve duygularınızı...
  4. Güzellik Ürünleri Alırken Aman Dikkat Edin Melekler !

Güzellik Ürünleri Alırken Aman Dikkat Edin Melekler !

güzellik ürünleri kozmetik ürünleri Sevgili melekler, daha mağazadan girer girmez kendimizi kaybettiğimiz güzellik ürünleri reyonları aslında tam bir para tuzağı melekler. Kimimizin bir servet harcadığı güzellik ve kozmetik ürünleri az ya da çok herkes tarafından rağbet görür. Peki ama bu ürünler ne derece sağlıklı ? Hem kesemize hem de cildimize zararlı olabilecek bu ürünleri alırken...
  5. Çikolata Alırken Bunlara Dikkat Edin!

Çikolata Alırken Bunlara Dikkat Edin!

çikolatanın kalori miktarı, çikolata kilo yaparmı, çikolatanın kalori miktarları Birçok bayan gibi benim de vazgeçemediğim lezzet ve yediğimde oldukça mutlu olduğum çikolata, bazen basit bir atıştırmalık gibi görünsede kilo olarak tehlike yaratabiliyor. Çikolata alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar hakkın da sizlere merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz. Siz de çok sık...

Sayfayı Paylaş