Saç Düzleştiricisiyle Dalga Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

düzleştiriciyle dalga nasıl yapılır düzleştirici ile bukle yapma resimli anlatım saç düzleştiriciyle dalga, bukle, nasıl yapılır, nedir, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili Melekler,

Son zamanlarda saçlarda bukleler ve doğal dalgalar çok revaçta.Saçlarınızda bu hoş hareketlenmeyi yapabilmek için kuaförlere gitmeye hiç gerek yok.Artık her evde bulunan düzleştiriciyle bunu yapmak mümkün.Nasıl mı? Buyrun..:tik:

Young bride bunu beğendi.
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel yaptı bende deniyicem tşker canım

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    580
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende yapıyorum bunu süper oluyo saçlarım emeğine sağlık canım :)

4. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık benim işime çok yarıcak kızım anaokuluna gidio ve her gün saç yapıyorz hanfendiye bunuda denerim artık :)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sağolun çok güzel yaptı ellerine sağlık valla okulla pikniğe giderken bende yapıcam :)

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben philips jojoba ile yapmaya çalıştım ama başarılı olamadım saçlarım ince telli diyemi bilmiyorum ama çok sinir oldum bende bu kızınki gibi yapsam ... :(

Saç Düzleştiricisiyle Dalga Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cornrow (Ters Balıksırtı) Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

ikili balık sırtı nasıl örülür ters balık sırtı nasıl örülür cornrow yapılır ters örgü tekniği video cornrow saç örgüsü, saç örgüsü teknikleri, zenci saç örgüleri, ters balıksırtı, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Çocukluğumuzda annelerimize yaşımız ilerlediğinde kuaförlere çeşitli şekillerde saç ördürürüz.Şimdi videoda izleyeceğiniz model,genelde...
  2. Balıksırtı örgü nasıl yapılır? (Videolu Anlatım)

balık sırtı nasıl örülür balıksırtı nasıl örülür balık sırtı yapılır videolu anlatım ters balıksırtı saç örgüsü, nasıl örülür, nasıl yapılır, şekilleri, videolu anlatım, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, En çok ta çocuklarımızın saçlarını örerken balıksırtı modelini kullanırız.Hem derli toplu hem de şık duran bu örgü şeklini bilmeyenler için videolu anlatımını...
  3. Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

hürrem saçı nasıl yapılır parmak dalgası saç yapımı video ders dersleri parmak dalgası, nedir, nasıl yapılır, nasıl uygulanır, saç modelleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Herşeyde olduğu gibi saçta da eskiye dönüş moda.1920-1930 larda çok revaçta bir saç modeli olan parmak dalgası nasıl yapılır öğrenmek ve uygulamak isterseniz,buyrun...:tik:...
  4. French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

fransız manikürü, french, nasıl yapılır, malzemeleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Rengarenk ojelerden ziyade , daha çok tercih edilen fransız manikürünü videolu anlatımla sizlere sunuyorum..Buyrun..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=lZEcHil7kDs&feature=related
  5. Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

origami hayvan yapımı origami nasıl yapılır resimli anlatım origami, kağıttan hayvan nasıl yapılır, kağıt katlama, teknikleri, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Bir dönem ,daha bizler çocukken ,origami- japon kağıt katlama sanatı çok meşhur olmuştu.Televizyonlarda konuyla ilgili çocuk programları olur,bütün çocuklar o saatlerde ellerinde...

Sayfayı Paylaş