Saç Düzleştirme Her saça uygulanabilir mi? Bu işlem ne kadar zaman alır?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Saç Düzleştirme Her saça uygulanabilir mi? Bu işlem ne kadar zaman alır?
saç düzleştirme yöntemleri erkek erkeklerde saç düzleştirme yöntemleri erkek
Sürekli fönlü gibi duran dümdüz saçları kim istemez ki

Bunun için kuaförlere gidip saç düzleştirme yöntemine başvuranlar oldukça fazla peki saç düzleştirme işlemi herkese uygulanabilir mi?
Saç düzleştirme işlemiyle ilgili merak ettiklerinizin cevabını birazdan veriyorum arkadaşlar:)

sac-modelleri7-2815.jpg

Saçlarınızı duzleştirmede fön en kolay ve en pratik yontem ancak dünyamızda yaşanan küresel ısınma etkileri ile fönde çok dayanıklılık olmamakla birlikte geçici çözüm olmuştur Bu nedenle kalıcı fön adı altında yapılan saç düzleştime yöntemleri kullanılabilir

Bu yöntem hakkındaki bazı detaylar şöyle;

Kabaran, elektiriklenen saçlarınızdan 6-8 boyunca kesin olarak kurtulabilirsiniz

Bu işlem ne kadar zaman alır?
Yaklaşık olarak 4 saat süren uzun, ama sonucuna değen, biraz zahmetli bir iş
(En az 6-8 ay boyunca saçlarınıza fön çektirmeyi düşünmeyeceksiniz)

Her saça uygulanabilir mi?
Eğer saçlarınız aşırı derecede kimyasal işlem gördüyse, uygulanmaz Ancak sadece boya, az miktarda balyaj varsa uygulanmasında bir sakınca
yok Röfleli saçları da mutlaka görmemiz gerekiyorRöfleli saçlara da uygulama yapmamız mümkün Doğal saçlarda kesinlikle harika sonuçlar aldık!

Yıkadıktan sonra nasıl duracak?
Denize, havuza, sauna ya girip çıktığınız da saçlarınızı kendi haline bırakın Saçlarınız kuruduğunda kesinlikle fön çekilmiş gibi dümdüz ve
parlak olacak

Wowww süper bişey yaa acaba maliyeti ne kadar yaptırmayı kesinlikle düşünebilirim çünkü saçlarım ne düz ne kıvırcık öylesine bi dalgası var ama hoşlanmıyorum pek.İkisinden birisi olsun istiyorum ve genelde tercihim düzden yana oluyor.

Geri