gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Saç Düzleştirme Her saça uygulanabilir mi? Bu işlem ne kadar zaman alır?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saç düzleştirme yöntemleri erkek erkeklerde saç düzleştirme yöntemleri erkek Sürekli fönlü gibi duran dümdüz saçları kim istemez ki
    Bunun için kuaförlere gidip saç düzleştirme yöntemine başvuranlar oldukça fazla peki saç düzleştirme işlemi herkese uygulanabilir mi?
    Saç düzleştirme işlemiyle ilgili merak ettiklerinizin cevabını birazdan veriyorum arkadaşlar:)

Saçlarınızı duzleştirmede fön en kolay ve en pratik yontem ancak dünyamızda yaşanan küresel ısınma etkileri ile fönde çok dayanıklılık olmamakla birlikte geçici çözüm olmuştur Bu nedenle kalıcı fön adı altında yapılan saç düzleştime yöntemleri kullanılabilir

Bu yöntem hakkındaki bazı detaylar şöyle;

Kabaran, elektiriklenen saçlarınızdan 6-8 boyunca kesin olarak kurtulabilirsiniz

Bu işlem ne kadar zaman alır?
    Yaklaşık olarak 4 saat süren uzun, ama sonucuna değen, biraz zahmetli bir iş
    (En az 6-8 ay boyunca saçlarınıza fön çektirmeyi düşünmeyeceksiniz)

Her saça uygulanabilir mi?
    Eğer saçlarınız aşırı derecede kimyasal işlem gördüyse, uygulanmaz Ancak sadece boya, az miktarda balyaj varsa uygulanmasında bir sakınca
    yok Röfleli saçları da mutlaka görmemiz gerekiyorRöfleli saçlara da uygulama yapmamız mümkün Doğal saçlarda kesinlikle harika sonuçlar aldık!

Yıkadıktan sonra nasıl duracak?
    Denize, havuza, sauna ya girip çıktığınız da saçlarınızı kendi haline bırakın Saçlarınız kuruduğunda kesinlikle fön çekilmiş gibi dümdüz ve
    parlak olacak

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Wowww süper bişey yaa acaba maliyeti ne kadar yaptırmayı kesinlikle düşünebilirim çünkü saçlarım ne düz ne kıvırcık öylesine bi dalgası var ama hoşlanmıyorum pek.İkisinden birisi olsun istiyorum ve genelde tercihim düzden yana oluyor.

Saç Düzleştirme Her saça uygulanabilir mi? Bu işlem ne kadar zaman alır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

lazer epilasyon genital lazer epilasyon genital bölge bölge bölgeye Lazer epilasyon vücutta kılın olduğu hemen hemen her bölgeye yapılabilir. lazer epilasyon uygulaması Yüz, ense, boyun, kulaklar, kaslar, kol, koltukaltı, bacak, göbek, kalça, sırt, omuzlar, belde uygulandığı gibi, göğüs, meme, bikini çizgisi gibi hassas bölgelerde de uygulanabilir. Lazer epilasyon uygulamasının...
  2. Kalıcı Saç Düzleştirme

Kalıcı Saç Düzleştirme

erkeklerde saç düzleştirme yöntemleri erkek saç düzleştirme yöntemleri kıvırcık saçı erkek düzleştirici krem kıvırcık saçları Kıvırcık ve dalgalı saçları olan bayanlar çok ister düz saçları olmasını bende çok istiyorum tabi neyse bunun için bir çok öneri sıralıya biliriz mesela fön,saç düzleşdirme aletleri,jöle,krem ve.s.ama bunların hiç biri uzun süreli değil.Bunun içinse uzun süre...
  3. Kalıcı saç düzleştirme

Kalıcı saç düzleştirme

evde kalıcı saç düzleştirme saç düzleştirmenin püf noktaları brezilya fönü nasıl bozulur brezilya fönü denizde bozulurmu deniz Saçlarınız dümdüz olmasınımı istiyorsun meleklerim her gün fön düzleştirici derdinden kurtulun ve uzun süreli düz saçlara sahip olun Kıvırcık saçlı kadınların en büyük derdi sürekli saçlarınıza fön çektirerek düz saçlara sahip olmak adına hem meşakkatli hamda...
  4. Saç düzleştirme

Saç düzleştirme

Merhaba melekler.Benim danışacağım birkaç konu var ; Saçlarımızı en az kırıkla nasıl düzleştiririz ? ve düzleştirildiği zaman kabaran saçları önlemek için neler yapmalı?
  5. Saçın Ömrü Ne Kadar ?

Saçın Ömrü Ne Kadar ?

saçın ömrü saçın yapısı Sevgili melekler, saçlarımızın cinsi başkalarından ne kadar değişik olursa olsun, saçın yapısı her zaman aynıdır. Parlak ve sağlıklı saçlara sahip olmak için yapacağımız bakımlar ve kürlerden önce saçın yapısının nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir. Bunun için hazırladığımız makalemizi sizlerle paylaşıyoruz.. “Kütikül” denilen saçın dış yapısı,...

Sayfayı Paylaş