gebe
  1. firstladyy

firstladyy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saç Düzşeştirici Modellerinde Kararsızım Acil Yardımınıza İhtiyacım Var :(

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında firstladyy tarafından paylaşıldı.

Öncelikle merhaba arkadaşlar bana bir saç düzleştiricisi lazım kaliteli birşey olsun diye philips istiyorum yanlız iki modeli var ve 4 gündür karar veremiyorum. Acaba bu modellerden kullanan varmı varsa memnunlarmı söleyebilirmisiniz ? Siz olsanız hangisini seçerdiniz ? Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi esirgemezseniz daha çabuk karar vereceğim :( bu 1.cisi
    PHİLİPS HP8339 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÜCRETSİZ KARGO ! GittiGidiyor'da 60563294

buda 2.cisi
    PHİLİPS HP8361 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÜCRETSİZ KARGO ! GittiGidiyor'da 60563215

Saç Düzşeştirici Modellerinde Kararsızım Acil Yardımınıza İhtiyacım Var :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok kötüyüm yardımınıza ihtiyacım var meleklerim :( acil !! imdaaaatt !!

Çok kötüyüm yardımınıza ihtiyacım var meleklerim :( acil !! imdaaaatt !!

hamilelikte viks kullanımı hamilelikte vicks kullanımı gebelikte vicks burnum tıkalı ne yapmalıyım faydaları Offf offf meleklerim... Br kaç gündür melekler mekanında fazlaca olamıyorum... :( sebebine gelince ağır boğaz enfeksiyonu geçiriyorum:hasta::grev:.... son 40saattirde uyuyamadım çünkü burnum tıkalıydı vee uykuya dalar dalmaz bir horlama sesiyle sıçrayarak uyanıyorum... :e015::(...
  2. Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var

Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var

dez diyet kullananlar dez zayiflama tozu kullananlar zayıflama tozu ne diyor Merhabalar.Bilenler bilir ben ne zamandır kilo vermeye çalışıyorum.Ama bir türlü veremiyorum meleklerim.Özellikle düşük yaptıktan sonra hamileyken aldığım kilolar sanki yapıştı bana. İçinizden boğazını tut verirsin kilonu diyenler çıkabilir ama baştan söyleyim boğazımı tutmak mesele değil.İnanın canımın...
  3. melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

birçoğunuzun bildiği üzre sevgilim konyada askerlik yapıyo ve yemin töreni var 24 ünde. onun ailesiyle birlikte gidicez. yemin töreninden sonra evci çıkabiliyo yani orda kalabilirsek o da bizle kalabilcek pazar gününe kadar. netten araştırdım otelleri falan ama pahalı. konya meramda arıyoduk bu arada. günlük kiralık evlere bakim dedim netten ama pek birşey bulamadım. öğretmenevine baktık kişi...
  4. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş