gebe
  1. keltoros

keltoros Forum Okuru

Saç ekiminde fue yöntemi nedir

Konu, 'Çöplük' kısmında keltoros tarafından paylaşıldı.

Saç ekiminde fue yöntemi nedir hakkında sorum var. Arkadaşlarım birşey soracağım sizlere şimdi ben istanbul bölgesinde saçlarımı biraz gürleştirmek istiyorum tepe bölgeleri açıldı da bi fue yada feu diye bir yöntem mi ne varmış saç ekiminde kullanılan bu yöntemle ilgili sitenizde var ise bana bilgiler verebilir misiniz lütfen teşekkür ediyorum.

Saç ekiminde fue yöntemi nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Ekiminden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler...

Saç Ekiminden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler...

saç ekimi, sonrası, dikkat edilmesi gerekenler, nelerdir, sebepleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Saç ekimi erkeklerin olduğu kadar bayanların da rağbet ettiği bir çözüm yoludur.Aşağıda saç ekimi yaptırdıktan sonra yapılması gerekenler listelenmiştir: Saç ekimi yaptırdıktan sonra doktorunuzun size vermiş olduğu ilaçları mutlaka eksiksiz ve zamanında...
  2. Saçlarınızı Doğal Yöntemlerle Boyamaya Ne Dersiniz?

Saçlarınızı Doğal Yöntemlerle Boyamaya Ne Dersiniz?

saç boyama, saç boyamada doğal yöntemler, saçları doğal yollarla boyamak Sevgili melekler, saçlarına özen gösteren hanımlar, zaman zaman kendilerinde yenilik yapmak için saçlarında değişik renk uygulamaları yapmak isterler. Bunun için alınacak bir kutu boya ya da kuaför salonları yeterlidir. Ancak kimyasallardan uzak durmak istiyorsanız, saçlarınızı doğal yöntemlerle de...
  3. Saç ekimi sonrası saçlar ne zaman yıkanır?

Saç ekimi sonrası saçlar ne zaman yıkanır?

En can sıkıcı sağlık sorunlarından birisi hiç şüphesiz saç dökülmesi bazen alacağınız önlemler ve uygulayacağınız tedavi yöntemleri yeterli gelmeyip, saç kökleri ölmesi sonucu sizde kellik gibi bir problemle başbaşa kalabilirsiniz. Saç köklerinin ölmesi ile birlikte artık yeni saçlar çıkmayacaktır. Bu noktadan sonra yapılacak en mantıklı uygulama sanırım Saç Ekimi olacaktır. Doğrusu Saç Nakli...
  4. Saç Nakli Yöntemleri Nelerdir?

Saç Nakli Yöntemleri Nelerdir?

Saçlarımız da tırnak ve ter bezleri gibi deri eklerinden biridir. Deri ve ekleri keratinden oluşur. Kişi yirmili yaşlara geldiğinde saçların yoğunluğu yeni doğmuş bir bebeğe göre yaklaşık yarı yarıya azalır. Bunun nedeni hem kafa çevresinin büyümesi hem de saç dökülmesidir. İlkbahar ve sonbahar aylarında saç dökülmesi mevsimsel olarak artabilmektedir. Bu artışın nedeni; gün ışığındaki...
  5. PRP Saç Uygulaması Yöntemi Nedir?

PRP Saç Uygulaması Yöntemi Nedir?

P.R.P. Saç Tedavisi doku yenilenmesi yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Saç dökülmesinin azaltılmasına ve zayıflamış saç köklerinin canlandırılmasına yönelik olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. PRP saç tedavisi uygulamasında; saç sorunu olan hastadan alınan 10cc ölçeğindeki kanın laboratuar ortamında ayrıştırılmasıyla kırmızı kan elde edilir. Elde edilen bu kırmızı kanda ki akyuvarların,...

Sayfayı Paylaş