gebe
  1. ebruşar

ebruşar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

saç fiberi kapatıcı kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ebruşar tarafından paylaşıldı.

yaklaşık 1 yıldır saçlarımda sitrese ve hava koşullarına bağlı dökülmeler oluştu ve bu gözle görülür şekilde saçımda belli oluyor rahatsız edici bir durum özellikle bayanlar için bir erkek arkadaşımın tavsiyesi üzerine saç fiberi aldım fixplant gerçekten işe yaradı mucize gibi geldi açık olan bölgeyi anında kapatıp cansız saçları anında canlandırıyor.ve doğal bir görüntüye sahip oluyorsunuz artık saçlarımı istediğim gibi açık bırakıyorum toplamaktan sıkılmıştım doğal bir ürün bu şekilde sorun yaşayanlarınız varsa fixplant ı araştırmalarını tavsiye ediyorum

2. sürreya

sürreya Forum Okuru

canım fixplant uygulama vidyolarını seyretim buna rağmen çözemedim bu ürün boyamı yoksa sihirmi anlayamadım boya olsa bu kadar orjinal olamaz bence fotoshop hilleleri, deneyen varsa lütfen samimi cevap yazsın kocama böyle bi şey lazım:) http://www.fixplant.com/sirketimiz.php#fixplant

3. müdür

müdür Forum Okuru

fixplante ürünleri metini heryerde duydum biraz bana fake yorum geliyordu ama kaşıntı tutuu beni dayanamadım bende 1 tane sipariş verdim harbiden işe yarıyor o resimlerde görüldügü gibi oldum fotoşok değilmiş meyer o resimler. dikat edin ama düsbütör firmasından alın ürünü.

saç fiberi kapatıcı kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klimayı bilinçsiz kullanmak hasta ediyor!

klimayı bilinçsiz kullanmak hasta ediyor!

Uzmanlar, “sıcakların en rahatlatıcı çaresi” olarak görülen klimaların neden olduğu hastalıklar konusunda uyarılarda bulunuyorlar. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Servisi Sorumlusu Dr. Ümit Kumkumoğlu, klimanın bulunduğu mekandaki konumunun hatalı olması durumunda, boyun, göğüs ve omuza gelen klima akımlarının hastalıklara neden olabileceğini belirtti....
  2. ek gelir isteyen arkadaşlar

ek gelir isteyen arkadaşlar

GÜVENLİ DOSTLUKLARIN PEKİŞTİĞİ KAZANÇ YOLUNA MERHABA ekgelirinadresi.tr.gg arkadaşlar bu site bana ait.ev hanımıyım kendi ayaklarınızın üzerinde durmak isterseniz benim gibi bizlere katılın derim..sevgilerimle
  3. Facebook arkadaş tavsiye etme

Facebook arkadaş tavsiye etme

Facebook arkadaş önerme Facebook arkadaş tavsiye etme Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook'ta arkadaş tavbsiye etme önerme hakkında yapmanız gerekenler hususunda tüyolar sunuyoruz sizlere ve ilgili tüm arkadaşlarımıza. Resimde görüldüğü gibi sağ üst köşedeki yuvarlak olan küçük simgeye tıkladığınızda açılan sekmeler arasından arkadaş öner yazısına tıkladıkdan sonra açılan...
  4. Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor?

Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor?

Bu sayfa; Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sağlıklı ve bakımlı saçlar her zaman pırıl pırıldır. Kameralar karşısındaki ünlülerin saçları da her zaman parlaktır. A'dan z'ye tüm bakımlarına dikkat eden ünlüler elbetteki işinin ehli güzellik uzmanlarıyla çalışmaktadırlar. Doğal olarak da her türlü bakımı saçlar dahil...
  5. Kızlar Tavsiye Ediyorum

Kızlar Tavsiye Ediyorum

Dün instagramda bakınırken gördüm boybeyi sevgililer günü için çekiliş hazırlamış altın kolye hediyesi var aşkla ilgili fotoğraf ekleyip ‪#‎loveboybeyi‬ hashtagi ile paylaşıp çekilişe katılıyorsun. İnşallah ben kazanırım o kolyeyi istiyorum :)))

Sayfayı Paylaş