gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Saç Fırçası Nasıl Temizlenir?

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saç fırçası nasıl temizlenir Saçlarımıza şekil vermek ve taramak için kullandığımız fırçaları en kodlay ve pratik bir şekilde temizlemenin yollarını sizler için paylaşıyorum. [​IMG]
    Saç fırçaların temizlemek oldukça zordur,temizlemek için iki yol vardır.Birincisi fırçayı su ile temizlemek için ılık sabunlu su ile yıkanır sonra 4 bardak suiçerisine yarım kahve kaşığı amonyak katarak meydana gelen karışımın içinde ben- on dakika bekletilir ve sonra bol su ile durulanır.

İkincisi ise fırçaları kuru temizlemek için kepek kullanılır. Kuru kepek ısıtılır sonra fırçanın üstüne dökülür.Başka bir fırça yardımı ile fırçalanarak temizliği yapılır.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Valla canım fırçaları temizlemek hakkatende zor iş b ende ılık sabunlu suyla temizleyip duruluyorum yararlı paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık canım:)

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hımm bak bunu bilmiodum temizlemek mi gerekiomuş ben bi arasına giren saçları çıkarıyorum okadar :D:D:D:D:D:D

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    öğrendiğim iyi oldu

5. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    paylaşım için teşekkürler

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bilgi icin tsk

Saç Fırçası Nasıl Temizlenir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç fırçası ve tarak önerileri

Saç fırçası ve tarak önerileri

en iyi saç fırçası en iyi tarak tarak modelleri bebek saç fırçası Melişlerim saçlarınız için bilmeniz gerekenler:) Saçlarınıza biçim vermek için kullandığınız gereçlerin çok iyi nitelikte olmasına dikkat edin.Kötü bir tarak veya fırça çabuk bozulduğundan yeniden bir tarak veya fırça satın almak dolayısıyla yersiz masraf etmek gerkir. Tarak ne çok ince nede saç derisini tahriş edecek ve...
  2. Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

bit nasıl temizlenir saç biti nasıl temizlenir bit nasil bitler saçtaki Arkadaşlar yeni bir eğitim öğretim yılı açılmışken sizlere çok önemli bir sorundan bahsetmek istiyorum.Özellikle okul döneminde sıkça karşılaşılan sorunlardan biri olan saçlarda bitlenme sorunu ile ilgili ne kadar bilginiz var bilemiyorum ama eğer hiç bilmeyenleriniz varsa aranızda yada bilgileriniz yetersizse lütfen...
  3. Makyaj fırçası nasıl temizlenir

Makyaj fırçası nasıl temizlenir

makyaj fırçası nasıl temizlenir fırça temizleme yöntemleri teknikleri burada arkadaşlar. Makyaj malzemeleri arasında tıpkı far fırçaları ve makyaj pamukları gibi belkide daha önemlisi olan göz makyaj fırçaları ve allık makyaj fırçaları ne kadar vazgeçilmezse, temizliğide o kadar önemli Melek'lerim. Çünkü makyaj malzemeleriniz ne kadar kaliteli ve hijyen olursa kusursuz makyaja sahip olmanızda...
  4. Makyaj Fırçası Nasıl Seçilir?

Makyaj Fırçası Nasıl Seçilir?

Bu sayfa; Makyaj Fırçası Nasıl Seçilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, makyaj malzemeleri satın alırken kimi zaman boşuna harcadığımız paralar oluyor. Ya kendimize uygun ürünü yanlış seçiyoruz ya da sırf markasından ya da görüntüsünden ötürü kanıp, alabiliyoruz. Oysa a'dan z'ye makyaj malzemeleri bize en uygun ve yakışan neyse ona göre satın alınmalı. En basiti bir...
  5. Saç Fırçası Kolayca Nasıl Temizlenir?

Saç Fırçası Kolayca Nasıl Temizlenir?

saç fırçası nasıl temizlenir saç fırçası temizleme Sevgili melekler, hergün saçlarımızı düzeltmek için kullandığımız saç fırçalarımıza iyi bakmalı, hijyen açısından belli aralıklarla temizlemeliyiz. Saç güzelliğimiz için her an elimizin altında bulunan fırçaları nasıl temizleyeceğimiz konusunda ise aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz... Her gün kullandığınız saç fırçasını ya da...

Sayfayı Paylaş