gebe
  1. !SeLiN!

!SeLiN! Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saç Güçlendirici Losyon Yapımı

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında !SeLiN! tarafından paylaşıldı.

Zayıf ve cansız saçları güçlü ve gür bir görünüme kavusturan losyon
    Malzemeler

2 yemek kaşığı papatya
    1 yemek kaşığı lavanta
    1 yemek kaşığı kekik

Malzemeler elle ya da blender yardımıyla parçalanır. Daha önceden kaynatılmış 1 litre suyun içine malzemeler atılır ve 20 dakika demlenir. Süzülür, soğutulur ve haftada 1-2 gün durulama suyu olarak kullanılır.

Not: Bu karışım açık renkli saçlar için uygundur. Saçları kepekten arındırır ve saç köklerini güçlendirir.

Saç Güçlendirici Losyon Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Losyon

Losyon

Uçarı kimselere, kişiliği netleşmemiş insanlara, Losyon kullanmak sevinç ve ferahlığa delalet eder.Bir parfümeriden losyon aldiginizi görmek, küçük bir kabahatinizi affettirmek için esinize bir hediye vermek istediginize ve böylelikle onun gönlünü alarak, evde dirlik ve düzen saglamak istediginize isarettir.
  2. Saçları güçlendirici bitkisel tarif

Saçları güçlendirici bitkisel tarif

doğal saç güçlendirici clemency bitkisel saç boyası clemency boyası Saçlarınız cansız ve güçsüzse sizlere doğal yollardan saçlarınızı güçlendirmeniz için gerekli olan bitkisel tarifi veriyorum Saç boyaları, kirli hava kireçli su olumsuz çevre koşulları, saçlarımızı güçsüzleştirir. Saçların güçlenmesi için doğal maske 1–2 fincan zeytinyağı 1–2 tatlı kaşığı lanolin 1 yumurta sarısı Birkaç...
  3. Pantene'den Yeni Ürün Pantene Light Güçlendirici Saç Bakım Köpüğü Tanıtımı

Pantene'den Yeni Ürün Pantene Light Güçlendirici Saç Bakım Köpüğü Tanıtımı

pantene saç köpüğü pantene light güçlendirici saç bakım köpüğü pantene saç bakım köpüğü Sevgili melekler, saç bakımında uzman markalardan Pantene yeni ürünü saç bakım köpüğünü piyasaya çıkardı. Pantene Light Güçlendirici Saç Bakım Köpüğü ile ince telli saçlarda tarama ve şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaları onarır. Saçı besler ve ağırlaştırmadan koruma sağlar. Gün boyu hafif kalan güçlü...
  4. Ebru Şallı'dan Besleyici Saç Losyonu Tarifi

Ebru Şallı'dan Besleyici Saç Losyonu Tarifi

besleyici saç maskesi, ebru şallıdan saç maskesi, ebru şallı saç maskesi Sevgili melekler, sağlıklı gür saçlar tüm kadınların isteği. Eğer gür ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız Ebru Şallı'nın tavsiyelerine kulak verin. Aşağıda paylaşacağımız bu tavsiyeler içinde Ebru Şallı'dan saç kuvvetlendirici bir losyon yapımının da nasıl olacağını öğreneceksiniz... Saçlarınızın kırılmasını...
  5. priorin saç güçlendirici kullanan varmı

priorin saç güçlendirici kullanan varmı

son zamanlarda saçlarımda inanılmaz dökülmeler oldu ve hatta yer yer seyrekleşip açılmaya başladı. Birkaç ürün denedim ama faydasını görmedim priorin tablet diye saç güçlendiricinin olduğunu duydum aranızda bu ürünü kullanıp memnun kalan oldumu saçlara olumlu etkisi oluyormu yorumlarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş