gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saç İçin Argan Yağının Faydaları nelerdir

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Saç İçin Argan Yağının Faydası Argan Yağının Saça Faydaları Nelerdir

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda güzelliğimizin çerçevesi olan saçlarımızın bakımında oldukça etkili olan argan yağının saça faydaları hakkında ki bilgileri konu alıyor ve argan yağı saça nasıl sürülür öğreniyoruz.

Argan yağı kullanımının püf noktaları

Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak, son günlerde popüler olan argan yağının mucizelerinden faydalanmak isteyenlere; yüz, vücut, saç ve tırnak için faydaları yanında en iyi etkiyi almak için nasıl kullanılması gerektiğinin püf noktalarını veriyor…

Saç bakımı için bitkisel yöntemler hem pratik hem ekonomik olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Doğanın sunduğu mucizelerden biri olan argan yağı cilt bakımında olduğu gibi saç bakımında da faydalı sonuçlar elde etmemizi sağlıyor.

Yıpranmış saçlarınıza canlılık kazandırmak, saç kırıklarının oluşmasını önlemek ve saçlarınızı dipten uca beslemek için tek bir yağa ihtiyacınız var: Argan yağı!

Argan yağının saç için faydaları

Yıpranmış ve donuklaşmış saçlarda parlaklık sağlar.

Saç kırıklarının oluşmasını önler.

Saçları besler.

Argan Yağı Nasıl Kullanılmalıdır

Yapılışı

Saçınıza, kafa deriniz ıslanacak kadar argan yağı uygulayın. Kafa derinize yavaş hareketlerle masaj yapın. Saçınızı ılık bir havluyla örtün ve 30 dakika boyunca böyle bekleyin. Daha sonra saçınızı yıkayın.

Saç İçin Argan Yağının Faydaları nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. argan yağı nedir ve faydaları nelerdir arkadaşlarım

argan yağı nedir ve faydaları nelerdir arkadaşlarım

argan yağı nedir ve bu yağın faydaları hakkında bilgiler istiyorum arkadaşlarım. Fasta mıydı nerdeydi bi yerde çıkıyormuş ama tam bir bilgi bulabilmiş değilim yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Saçlarınız İçin Argan Yağı

Saçlarınız İçin Argan Yağı

Saç İçin Argan Yağının Faydaları Saç İçin Argan Yağı ve Yararları Saç İçin Argan Yağı Maskesi Argan yağı saç bakımında önemli bir yer tutan bir ürün melekler :) Birçok güzellik uzmanı tarafından saç tedavilerinde kullanılan argtan yağı ve faydaları hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz :) Argan Yağı Ve Faydaları Neler Kuzey Afrika’nın gelişmiş ülkeleri arasında bulunan Fas’ta yetişen...
  3. Argan Yağının Faydaları Nelerdir ?

Argan Yağının Faydaları Nelerdir ?

Argan yağı nedir argan yağı argan yağı faydaları Alternatif tıp tedavileri yanında özellikle kozmetik sektöründe kullanılan şifalı bitkilerden argan yağı, faydaları ve kullanımı hakkında ki bilgilerimiz şöyle melekler :) Adına güzellik yağı demek daha uygun olur... Kozmetiğin yanı sıra eczacılıkta ve mutfakta da kullanılan argan yağı, yalnızca Fas’ın güneybatısında yetişen, dünyadaki en...
  4. Kızlar Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir

Kızlar Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir

Geçenlerde bir tv programında duydum argan yağının cilde iyi geldiğini ama öyle her duyduğuma da inanamıyorum doğrusu. Acaba aranızda Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir bilen var mı ya da uygulayan var mı, ben kullansam mı diye düşünüyorum. Lütfen biliyorsanız Argan Yağının Cilde Faydalarını yazın bana
  5. Argan Yağı Saçlar İçin Nasıl Kullanılmalı?

Argan Yağı Saçlar İçin Nasıl Kullanılmalı?

argan yağının kullanımı, argan yağı faydaları, argan yağının saçta kullanımı Sevgili melekler, bildiğiniz üzere argan yağının saçlara çok faydası var. Kırıkların oluşmasını önleyen, yıpranmış ve donuk saçların parlamasını sağlayan, saçları besleyen argan yağı saçlarda nasıl kullanılmalı, hemen bilgi verelim sizlere... Saçınıza kafa deriniz ıslanacağı kadar Argan Yağı uygulayın. Kafa...

Sayfayı Paylaş