gebe
  1. sweet_dee

sweet_dee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saç için Kullanılıp İşe Yarayan En İyi Yöntemleriniz ?!!!!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında sweet_dee tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Meraba.. Benim saçlarım 2 sene öncesine kadar belimde, sağlıklı dolgun ve capcanlıydı. Malesef açtırıp boyatmak gibi bi hataya düştüm. Ve 1 değil 2 değil belki 10 kere açtırıp boyatmışımdır sarı turuncu kahve karamel her renge girdi.
    Sonu hüsran tabi. 2 senedir kırıklardan ötürü 1 cm bile uzamıyodu. Ben de son çare kestirdim mecburen, ense hizamda şuan ama bana kısa saç hiç yakışmaz. En son 6 sene önce kestirmiştim ve psikolojim bozuldu resmen. Sağlıklı bi şekilde uzamasını istiyorum. Bu arada saçım aşırı dökülüyo. 2 sene içinde 3te 1i kadar saç kaldı kafamda. Yaklaşık 1 senedir de açtırmamama ve sadece 3 ayda filan boyatmama rağmen eskisinden çok dökülüyo, kel kalcam :(((

Forumdaki konuları üşenmeden tek tek okudum. Ancak herkes farklı bişey söylemiş ve çoğu kullanmadan yorum yapmış. O yüzden net bi cevap bulamadım aklımdaki sorulara.

Sizden ricam şu: Saçlarını sağlıklı bi şekilde uzatmak için düzenli olarak bi yöntem uygulayan kişiler, bu yöntemleri paylaşabilirler mi? Artı dökülmeye karşı en etkili yöntemi bilenler?? (Çünkü ben de bi yöntem bulup uzayana kadar onu uygulamak istiyorum. Ama lütfen deneyen ve memnun kalan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
    )
    Bi de şimdi kestirdim ya, kırıklarım tamamen gitti. Sizce uzar mı Çok korkuyorum uzamaz diye :(

Yeni konu açıyorum kusura bakmayın ama dediğim gibi diğer konular çok fazla karışık. O yüzden en iyi yöntemlerinizi toplamak istiyorum ben bi çatı altında ki benim gibi hiç bilgisi olmayan arkadaşlar da kolaylıkla faydalanabilsinler.

Tek umudum sizsinizz :(

Şimdiden çook teşekkür ederim hepinize..

Saç için Kullanılıp İşe Yarayan En İyi Yöntemleriniz ?!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en kolay saç uzatma yöntemi

en kolay saç uzatma yöntemi

kolay saç uzatma yöntemleri fotoshopla saç uzatma en kolay yöntemleri basit uzatmak için yöntemler merhaba arkadaşlar...bazı kızlar uzun saçlara bayılır (mesela ben)....ben uzun saçı seviyorum ama kıvırcık olduğu için ne kadar uzatsamda kısa görünüyor... bende sizinle kolay bir yöntemi paylaşmak istedim... ÇAMTEREBENTİN YAĞI....ben kullanıyorum ve gerçekten 1 ayda uzadığını farkettim..üstelik...
  2. Zayıflamak için en iyi yöntem

Zayıflamak için en iyi yöntem

zayıflamak için en iyi yöntem "Kilo aldım, zayıflamam lazım" diyen o kadar çok kadın var ki... Sizde bunu diyen o kadınların içersindeyseniz şayet, size uzmanından muhteşem bilgiler sunuyoruz Melek'ler:) İşte Dr. Nicola Lowe’un önerileri... Kilo almak özellikle kadınlar için büyük bir kâbus. İngiliz Daily Mail Gazetesi’nin görüşüne başvurduğu Dr. Nicola Lowe’e göre, ince bir...
  3. denenmiş En iyi zayıflama yöntemi

denenmiş En iyi zayıflama yöntemi

En iyi zayıflama yöntemi en iyi zayıflama yöntemi, yolu, yöntemleri, nedir, nelerdir, hangileri, buyrun hepsini bu yazımızda öğrenin arkadaşlar Kilolarından memnun olmayan o kadar çok inan varki yeryüzünde... Şayet sizde onlardan biriyseniz ve size en uygun zayıflama yöntemini arıyorsanız, doğru adrestesiniz Melek'ler:) Buyrun en iyi zayıflama yöntemi hakkında bilgiler edinin Melek'lerim:)...
  4. En İyi Saç Düzleştirici

En İyi Saç Düzleştirici

saç düzleştiriciler rowenta saç şekillendirici fiyatları saç düzleştiriciler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Benim gibi Dalgalı saçlara sahip olanlar Dalgalı saçın zorluklarını az çok bilirler... o yüzden genelde düzleştirmeyi kullanırlar. Evde kendi saç Bakımınızı kendiiniz yapın sonra saçınızı Düzleştirebilirsiniz. Bazı saç düzleştirici kremleri de var ama onlarda pek işe...
  5. saç için en iyi sabuh hangisidir önerileriniz ?

saç için en iyi sabuh hangisidir önerileriniz ?

Kızlar ben saçım için iyi gelecek bir sabun arıyorum bıttım sabunu diye bir sabunun doğal olduğu ve saça iyi geldiği söyleniyor. Siz hangi sabunu kullanıyorsunuz. bana ne tavsiye ediyorsunuz.

Sayfayı Paylaş