gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saç için sarımsak maskesi tarifi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar sarımsak maksesi tarifi istiyorum. Bu maskeyi uygulayan yada yapan arkadaşlarımdan nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler almak istiyorum. Saçlarım bu aralar inanılmaz dökülüyor ve ben bu durum karşısında doğal yöntemler kullanmak istiyorum. Önerisi olan ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

saç için sarımsak maskesi tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık saçların çözümü saç maskesi tarifleri

Kırık saçların çözümü saç maskesi tarifleri

kahve köpüğü saç rengi kirik saclar icin maske kırık saçlar için maske kırık saçlara ne iyi gelir saça ne iyi gelir Saçlarınız kırık ve yıpranmış bir şekildeyse sizlere sizin için gerekli olan saç maskesi tarifini veriyorum Malzemeler: Hindistancevizi yağı Misket limonu suyu Yapılışı: Haftada iki kez, misket limonu suyuyla karıştırdığınız hindistancevizi yağını saçlarınıza sürün. KEPEKLİ,...
  2. Sarı Saçlar için Limon

Sarı Saçlar için Limon

sarı saç tonları ve isimleri sarı saç tonları resimleri saçlar limon sarısı rengi melekler umarım isinize yarar... Marilyn Monroe'nun pırıl pırıl,platin sarısı saçlarının sırrı neydi? Limon! Çünkü bu ekşi meyve saçı daha açık renk gösterir. Dört tane limonun kabuğunu bir saat suda beklet,sıktığın sularını beklettiğin suya ekle.Demlenmeye bırak,iki gün sonra süz.üzerine yarım...
  3. Killi Saç Maskesi Yapımı Tarifi

Killi Saç Maskesi Yapımı Tarifi

killi saç maskesi yapımı tarifi besleyici saç maskesi saçların çabuk uzaması için maske nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler Saçlar biz meleklerin en değerli mücevheridir melekler. :) Saçlarımızı basit bir fön çektirsek, kestirerek model verdirsek havamız değişir,kendimizi daha iyi hissederiz.Tabi güzel ve bakımlı saçlara sahip olmak ta biraz bakımdan geçer.Forumumuzun Saç Bakımı...
  4. Saçlar İçin Sarımsak Maskesi Tarifi

Saçlar İçin Sarımsak Maskesi Tarifi

saçlar için sarımsak maskesi tarifi nasıl yapılır faydaları uygulanışı saç bakımı ile ilgili bilgiler burada melekler Biz meleklerin kıymetli mücevherleri saçlarımızın bakımını ihmal etmememiz lazım melekler :) Bakımlı, pırıl pırıl parlayan saçlara sahip olmak kolay değil elbet. Saçlarımız için binbir çeşit saç maskelerı uygulayabiliriz. Ballı saç maskelerine varana kadar evde...
  5. Saçlarınızı Çabucak Uzatacak Saç Bakım Maskesi Tarifi

Saçlarınızı Çabucak Uzatacak Saç Bakım Maskesi Tarifi

Bu sayfa; Saçlarınızı Çabucak Uzatacak Saç Bakım Maskesi Tarifi konusu hakkında bigliler vermektedir. Sevgili melekler, kadınlar için saç bakımı büyük önem taşır. Bir anlık gafletle kestirilen saçların bir an önce uzaması için her yol denenir. Çünkü kadınların en gözalıcı özellikleri uzun saçlarıdır. Bakımlı ve sağlıklı uzun saçlara kim dönüp bakmaz ki? Biz de bu sayfamızda saçlarının...

Sayfayı Paylaş