gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Saç Modelinizden Sıkılınca Neler Yapabilirsiniz?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç modelleri, değişik saç modelleri, saç şekilleri
    Sevgili melekler, kuaförde saçlarınıza güzel bir şekil verdirdiniz ama bir zaman sonra saçlarınızdan sıkılmaya başladınız. Durun! Hemen kuaföre koşmanıza gerek yok. Evinizde yapabileceğiniz bazı değişikliklerle saçlarınıza değişik bir hava verebilirsiniz. Nasıl mı?

saçlar.jpg

Saçlarınıza dalgalar verin

Saçlarınızı şekillendiricilerle ısıtmadan, daha doğal dalgalarla farklı bir model yapabilirsiniz. Saçlarınızı küçük tutamlara ayırın ve parmaklarınızın etrafında döndürerek tepede tokayla tutturun. Birkaç saat böyle bekledikten sonra saçınızı açtığınızda saçlarınız dalgalı bir görünüme kavuşacaktır.

Arkadaşınızdan tavsiye alın

Saçını çok beğendiğiniz bir arkadaşınızdan hangi ürünleri kullandığını, nasıl bakım yaptığını öğrenin. Arkadaşınız saçlarınız için yeni modeller bulmanıza yardımcı olabilir ve siz de değişikliğin tadını çıkartabilirsiniz.

Büyük bir değişiklik yapın

Bazen saçımıza köklü bir değişiklik yapmak isteriz. Siz de böyle bir dönemdeyseniz saçınızı her zaman isteyip de cesaret edemediğiniz bir model yaptırabilirsiniz. Ya da saçınızı farklı bir renge boyayabilirsiniz.

Yeni saç aksesuarları edinin

Saç aksesuarları hem sıkıntınızı alır hem de eğlencelidirler. Saç bantları, değişik tokalar saçlarınıza yepyeni bir görünüm kazandıracaktır.

Ayırma şeklinizi değiştirin

Saçınızı nereden ayırdığınız bile büyük değişiklik yaratır. Eğer saçınızı her zaman ortadan ayırıyorsanız bir değişiklik yapın ve bir süre yandan ayırın. Yepyeni saçlara kavuşmuş gibi hissedeceksiniz.

Balık sırtı örün

Balık sırtı bu sene yeniden popülerleşen bir saç modeli. Eğer yeteneğiniz varsa kendiniz, yoksa bir kuaför ya da arkadaşınızdan yardım alarak bu toplamak şeklini deneyebilirsiniz.
    Dağınık topuz yapın

Dağınık topuzun pek çok farklı şekli vardır. Siz de bu saç modelini yaparak çabasız bir şıklık elde edebilirsiniz.

Saç Modelinizden Sıkılınca Neler Yapabilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç lastiğiyle süper modeller yapabilirsiniz

saç lastiğiyle süper modeller yapabilirsiniz

Çok acil çıkmanız gerek, saçlarınıza şekil vermek için zamanınız yok. Bu bir felaket değil tabi ki, şimdi ihtiyacınız olan tek şey bir saç lastiği. İşte size bir kaç saniye içinde yaratabileceğiz 4 birbirinden farklı harika saç modeli... 1- Atkuyruğu şeklinde arkada sıkıca toplanan saçlar şık bir görünümün de garantisidir. Yöntem: Saçlarınızı geriye doğru tarayın ve başınızın arkasında, en...
  2. saçım çok cansız ne yapabilirim ?

saçım çok cansız ne yapabilirim ?

Ya melekler benim sıkıntım saçlarım inanılmaz cansız durumda. Yani telleri o kadar ince ki biraz asılsam hemen kırılıyorl. Yoğum saçım var yani çok az da değil ama çok cansız telleri var bu hususta bana kim yardımcı olacak teşekkürler.saçım çok cansız ne yapabilirim ? Ne kullanabilirim. Denenmiş bişeyiniz var mı tşk.
  3. saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor her gün yıkamak zorunda kalıyorum her gün iş çıkışı banyoya koşmaktan bıktım napabilirim?
  4. Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

saçlarım dökülüyor, saç dökülmesi, aşırı saç dökülmesi Sevgili melekler, günlük olarak elinize gelen aşağı yukarı 80 tel saç normaldir. Ancak bu sayı 80'i geçiyor ve tutam tutama doğru gidiyorsa ortada mutlaka bir sorun var demektir. Önüne geçilmediği takdirde böyle bir durumda kişinin saçlarını hızla kaybettiğini belirten uzmanlar, saç dökülmelerinin başlangıç aşamasından itibaren neler...
  5. Saçlarım çok yağlı ne yapabilirim?

Saçlarım çok yağlı ne yapabilirim?

yağlı saçlar için bakım önerileri,yağlı saçlar için öneriler,yağlı saçlar için kürler,yağlı saçlar için yapılması gerekenler,yağlı saç hakkında bilgiler Şüphesiz kadınların en büyük problemlerinden biri de saçlarının çabuk yağlanmasıdır. Hergün duş almaktan bıktıysanız üzülmeyin! Saç yağlanmalarının da çözümü var. İşte saçların yağlanmasını geciktirecek 5 basit ipucu... -Duş alırken suyun...

Sayfayı Paylaş