gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saç Örgüsünden Taç Yapımı

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saçlara örgüden taç nasıl yapılır saç örgüsünden taç yapımı ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç güzelliği hepimiz için çok önemlidir melekler :) Saç bakımı yanında saçlarımıza verdiğimiz modellerle kıyafetimizi tamamlarız. Uzun saç modelleri içinde en kullanışlılarının başında, saçlarımızın önümüze düşmemesini sağlayan saç örgüsünden taç yapımı gelir. Sizin de saçlarınız uzunsa ve şöyle dayanıklı, hoş ve kullanışlı bir model istiyorsanız, buyrun saçlara örgüden taç nasıl yapılır öğrenmeye..

Kulak üzerinden bir tutam saçı alıp örmeye başlayın. Diğer kulak ucuna kadar süreceği için saçlar uzun olmalı. Aldığınız bu tutam örgünüzün yani tacınızın da kalınlığı olacaktır. Ördüğünüz tutamın ucunu sabitleyip örme işlemi bitince diğer kulak arkasına firketeyle saçı tutturun. Arkada kalan saçlarınızı ister düzleştirip salın, ister kıvırın , toplayın ya da örün, orası size kalmış :tik:

SadmiN bunu beğendi.
Saç Örgüsünden Taç Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç taçları

saç taçları

saç taçları saç taçlari taçı erkek taçları günlük taçlar saç aksesuarlarından biri olan taçlar çok şeker işte modeller
  2. Saçta Yeni Trend Saç Taçları

Saçta Yeni Trend Saç Taçları

saç taçları saç taçlari erkek taçları yeni moda taclar son moda taçlar Meleklerim bu sezon taçlar şimdiye kadar hiç olmadığı kadar moda oldu... Ünlü ünsüz herkesin saçında taça rastlıyoruz...Artık taşlı modellerle gecede çok rahat kullanılan taçlar bir kaç sezon daha gözde olacak gibi... Ben düz ve uzun saça çok yakıştırım taçları eğer sizde kendinize ve saçınıza yakıştırıyorsanız ve taç...
  3. saç bantı ve taçlar

saç bantı ve taçlar

saç bandı SAÇ AKSESUARI OLARAK NE KULLANIYORSUNUZ ? BEN HİÇ BİRŞEY :D VALLA SAÇLARIM UZUNKEN SALIYORDUM ŞİMDİ KISACIK YAPTIM YİNE BİŞEY KULLANAMIYORUM AMA KIZLARDA GÖRÜYORM CİCİLİ BİCİLİ TAÇLAR KURDELALI ÇOK HOŞUMA GİDİYOR KIYAFETİNİZLEDE UYDURUNCA MİS :) İŞTE BİRKAÇ MODEL KULLANANLAR VE DÜŞÜNENLER BUYRUN [/B][/COLOR][/URL]...
  4. saçlara örgüden taç nasıl yapılır

saçlara örgüden taç nasıl yapılır

saçlarıma örgüden taç yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim görseliniz yada videon u zvar mı ?
  5. Başımızın Tacı Yepyeni Saç Örgüleri 2012 Modası

Başımızın Tacı Yepyeni Saç Örgüleri 2012 Modası

2012 saç örgüsü modelleri 2012 saç örgüleri Saç modelleri içinde herhalde en kullanışlıların başında gelen saç örgüleri her sezon başımızın tacı oluyor melekler :) Yeni ve değişik tarzlarda binlerce model yapılabilen saç örgüleri bu yaz da başımızda ki yerlerini alacak :D:D 2012 saç örgüsü modelleri adı altından sizlerle paylaşacağımız bu saç örgüleri hem çok şık hem de çok tarz. İşte sizler...

Sayfayı Paylaş