gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Saç parlaklığı, kepek sorunu!

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

saç parlaklığı saç parlaklığı için çocuklarda kepek sorunu çocuklarda kepek bebeklerde kepeklenme [FONT=verdana,geneva]Saçlarınıza canlılık ve parlaklık vermek, kepek sorunundan da doğal yöntemlerle kurtulmak ister misiniz?[/FONT] [FONT=verdana,geneva]Isırgan otu ile hazırlayacağınız bu kür sayesinde, saçlarınız parlayacak ve kepekten kurtulacaksınız. Isırgan otunu kuru veya taze olarak kullanabilirsiniz. [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]1 tatlı kaşığı ısırgan otunu, 750 ml kaynayan suda, ağzı kapalı olarak kısık ateşte 4 dakika haşlayın. Soğuduktan sonra suyunu süzün.[/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Saçlarınız temizse ısırgan otu suyuyla yıkayın. Yarım saat bekleyin. Daha sonra sadece suyla durulayarak kurulayın. [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Eğer saçınız kirliyse, önce şampuanla yıkayıp temizleyin. Daha sonra ısırgan otu suyu ile yıkayıp, aynı şekilde uygulamayı gerçekleştirin.[/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Bu uygulama ile saçlarınız parıldarken, kepek sorununu da çözmüş olacaksınız. [/FONT]

[FONT=verdana,geneva]Her kullanımda taze hazırlayın.[/FONT]

Saç parlaklığı, kepek sorunu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlardaki kepek derdine son!!! kepek maskesi

saçlardaki kepek derdine son!!! kepek maskesi

Kepek Sorununuz mu Var ? - Saç Kepek Sorunu Saçalrdaki kepekler insanın sinirini bozar. Ama çaresine bakmaz iseneiz hem kötü bir görüntü ortaya çıkar hem de sizin sinirleriniz yıpranır. < /p> GEREKEN MALZEMELER Civan perçemi çiçeği - 1 yemek kaşığı Veba otu yaprağı - 1 yemek kaşığı At pıtrağı yaprağı - 1...
  2. Saçlarda doğal parlaklık

Saçlarda doğal parlaklık

Saçlarınızda doğal parlaklık elde etmek istiyorsanız sizlere son derece doğal saç parlatma yöntemiyle ilgili bilgiler vermek istiyorum bu bitkisel kürlerle birlikte sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmanız hiç te zor değil Tarihin en başından beri insanlar, kendilerini, cilt ve saçlarını nasıl daha güzel hale getireceklerini merak edip durmuşlardır... Saçları güzelleştirmeye ve cildi...
  3. Kepek Sorunu

Kepek Sorunu

kepek nasıl geçer, kepek neden oluşur, kepek sorunu nasıl çözülür, kepek sorununa bitkisel çözüm, kepek sorununa çözüm, kepek saç, kepek saçı dökermi, "Saçlarım çok kepekli" mi diyorsunuz sizde? O halde saçlarınızda ki kepekler kaderiniz olmasın, buyrun çözümünü bulun Melek'ler:) Saç kepeklerine karşı çözüm olacak bitkisel önerilerimiz için, lütfen mausenizi biraz daha aşağıya...
  4. Saç parlaklığı için

Saç parlaklığı için

saç parlaklığı için, bakım, maske, ne yapılmalı, ürünler, öneriler burda arkadaşlar Oldukça şık giyindiniz, ciltdiniz ve makyajınızda harika ama yine de sönük müsünüz? O halde saçlarınıza bir bakın Melek'ler. Şayet saçlarınız mat ve cansızsa şıklığınızı gölgeler. Meleklermekani.com olarak, bu makalemizde saçalrı parlatan öneriler sunuyoruz arkadaşlar. Ödüllü İngiliz saç stilisti Lisa...
  5. kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir

kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir

saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir bıktım artık bu saçlarımda ki kepeklerden aynen reklamlarda olduğu gibi siyah renk giyemez hale geldim her gün yıkıyorum ama olmuyor bazen acaba çok yıkadığımdan mı oluyor diyor ve yıkamıyorum işte o zamanda kepekten geçilmiyor:S Bana yardımcı olun lütfen!

Sayfayı Paylaş