gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Saç parlatıcı tonik

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Her bayan sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak ister.Bunun için yapmanız gereken aslında çok basit ama etkili bir yöntem gerekli olan malzemeleri ve toniğin nasıl hazırlanışını veriyorum sizler için:) [​IMG]
    Malzeme:
    Bir çay kaşığı limon suyu
    yarım çay kaşığı sirke
    bir yumurtanın sarısı
    bir kaşık bal

Hazırlanışı: Limon suyu, sirke, yumurta sarısı ve balı bir kabın içinde iyice karıştırın. Bu karışımı banyodan önce saçlarınıza sürerek 15 dakika bekletin.Daha sonra saçınızı ılık su ile yıkayın.

Saç parlatıcı tonik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç parlatıcı bal maskesi :

Saç parlatıcı bal maskesi :

saç parlatıcı saç parlatıcı maske için bal maskesi ballı maskesi saçı ne parlatır 1 çay kaşığı balı, 4 bardak sıcak suda eritin. Saçlarınızı şampuanladıktan sonra hazırlamış olduğunuz suyu saçlarınızın dibine çok fazla değdirmeden uçlarına doğru uygulayın. Daha sonra durulama yapmadan saçlarınızı kurutun. Parlaklığı görünce şaşıracaksınız .
  2. zayıf saçları güçlendici tonik

zayıf saçları güçlendici tonik

ince telli saçları güçlendirmek zayıf saçları güçlendirme zayıf güçlendirmek çocuklarda saç güçlendirme saç tellerini Özellikle ince telli saçlar daha zayıftır ve bakımıda ona göre çok daha hassastır Zayıf ve ince telli saçları güçlendirmek için özel bakım yapabilirsin bu bakım bitkisel bir bakım şimdi sizlerle bakım kürünü paylaşıyorum arkadaşlar Malzeme: 50 gr. adaçayı, 50 gr....
  3. Zayıf saçlar için tonik

Zayıf saçlar için tonik

Meleklerim saçlarımız yazın sıcaktan kışın soğuktan zayıf düşüyor.Saçlarınız zayıf ve cansızsa vereceğim toniği bir uygulayın derim.Belki işinize yarar. Zayıf saçlar için tonik Malzeme: 50 gr. adaçayı, 50 gr. lavanta, 50 gr. kekik, 50 gr. at kuyruğu. Hazırlanışı: Adaçayı, lavanta, kekik ve at kuyruğunu bir litre kaynar suyun içine koyarak 10 dakika kaynattıktan sonra süzün. Elde...
  4. Zayıf ve güçsüz saçlar için tonik

Zayıf ve güçsüz saçlar için tonik

saçlarım çok güçsüz saçlarım çok zayıf güçsüz saçlar Saçlarınızı güçlendirmeye ve sağlıklı parlak bir görünüme kavuşmasına yarayan güçlendirici saç toniği için gerekli olan malzemeler ve toniğin formülünü veriyorum Malzeme: 50 gr. adaçayı, 50 gr. lavanta, 50 gr. kekik, 50 gr. at kuyruğu. Hazırlanışı: Adaçayı, lavanta, kekik ve at kuyruğunu bir litre kaynar suyun içine koyarak 10 dakika...
  5. normal saçlar için harika TONİK

normal saçlar için harika TONİK

NORMAL SAÇLAR İÇİN TONİK : Öncelikle saçlarınızın sağlıklı olması için aldığınız besinlere dkkat etmeli, sigarada, içki ve stresten uzak durmalısınız. EVDE yapacağınız basit malzemeleri düzenli olarak 1 hafta boyunca kullanıldığınızda sağlıklı saçlara da kavuşabilirsiniz. BİR kahve fincanı iyi cins zeytinyağı, Bir tatlı kaşığı deniz tuzu, Bir çorba kaşığı elma sirkesi Bir çorba kaşığı...

Sayfayı Paylaş