gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

saç rengi değişikliği

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bebeklerde göz rengi değişimi rüyada saç renginin değişmesi bebeklerin saç rengi bebeklerde rüyada saçın renginin değişmesi
    İLK HALİ

1. ilk olarak layer palette' deki (yarısı beyaz yarısı siyah daire)
    "create new adjustment layer" butonuna tıklıyoruz.
    burada açılan menüden "color balance" ı seçiyoruz. ve aşağıdaki değerleri aynen giriyoruz.
    2. resmimiz bunları uyguladıktan sonra kırmızı bir görünüm alacak.
    bundan sonra "foreground color" 'ı siyah yapıyoruz.
    ve sonra da "layer
    mask"'ı siyahla dolduruyoruz(doldurma işleminin kısayolu alt+backspace
    tuşu). başka bir yol da menüden edit/fill use foreground color

bunu yapınca resimdeki kırmızılık gidecektir.
    3. daha sonra "foreground color" tekrar beyaz yapıyoruz ve sonra "brush
    tool" seçip saçı boyamaya başlıyoruz.
    4. boyama işlemimiz bitince "layer palatte" deki blending ayarını
    normal'den color'a getiriyoruz. en son olarak da opacity değerini resim
    daha gerçekçi gözükene kadar düşürüyoruz(yapıp yapmamak size kalmış).

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aaa böylece saçımızı boyatmadan önce deneyip modeli görüp kendmizde yakışıp yakışmayacağını görüp ona göre boyatırız:D çok tuttum bunu

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet iyi birşey tabi:D

saç rengi değişikliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Rengi....

Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  2. Saç Rengi

Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?
  3. Kalıcı olarak göz rengi değişikliği

Kalıcı olarak göz rengi değişikliği

göz renkleri göz rengi değiştirme lensler göz rengi nasıl değişir konumuzda.göz rengi koyu olanlar nedense hep açık renk özellikle mavi gözlere sahip olmayı daha çok istiyorlar.Bunun içinse en kolay yol renkli lenslerdir.Ama lenslerde doğru şekilde kullanılmadığında gözlere hasar vere biliyor.Doktorlar insan vücudunda oynamayı değişiklik yapmayı sevdiğinden göz rengini değiştirmeye de el...
  4. Saçlarınız mevsim değişikliğine hazır mı?

Saçlarınız mevsim değişikliğine hazır mı?

mevsimsel saç bakım öneriler mavsimsel saç dökülmeleri Merhaba Sevgili Melek'ler, nihayet bahar geldi fakat cildimizde ve saçlarımızda mevsimsel değişimlerden oluşan bir takım sorunlarda meydana geldi. Örneğin en sıkça rastladığımız mevsimsel saç dökülmeleri ve saçlarda ki değişimler. Biz de bu yazımızda mevsime uygun saç bakım önerileri hazırladık sizler için arkadaşlarım....
  5. Saç Rengi Nasıl Korunur?

Saç Rengi Nasıl Korunur?

saç rengini korumak saç rengini korumak için Sevgili melekler, bu güneşli yaz günlerinde saç boyanızın çok çabuk parlaklığını yitirmesinden ve akmasından şikayetçiyseniz, şimdi sizlerle paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır. İşt esaç renginizin hemen akıp bozulmaması için öneriler... Saçlarınıza şampuan sonrası bakım kremi uygulayın Yaz aylarında saçlarınıza, sıcak ve...

Sayfayı Paylaş