gebe
  1. ylmzzg

ylmzzg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

saç rengi konusunda yardım !

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ylmzzg tarafından paylaşıldı.

saçlarım koyu kestane saç rengimi açmak istiyorum dün lorealin 9.1 küllü sarısını aldım ama bu saçımı açmıcağını bildiğimden öncesinde kolestonun yoğun renk açıcısını kullanıp üzerine sarıyımı vursam diyorum .. ama turunculuk oluşmasından korkuyorum çünkü saçımı açınca turuncu bişey çıkacağına eminim küllüyü boyayınca kapanırmı ? lütfen yardım edin

2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    ben sacimda kestane ve saacimi acmsitim ama cok yipranmisti acildi ama koyu sari oldu yani istedigim bir renk olmamisti sonra gittim sacimi bakir rengine boyatmistim...
    simdi tekrar boyatmak istiyorum ama karar veremedim bal rengimi n erengi yapsam diye düsünüyorum....

3. nesllihan

nesllihan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benimde saçımda sarılar vardı onları kapatmak için kendi saç rengime dönmek için 2 kez boyamak zorun da kalmıştım.. ama bildiğim kadarıyla acıcılar saçı çok yıpratıyor bazen kuaförler bile dengesini ayarlayamayıp kadınların saçlarını yakabiliyolar dikkatli olun derim.. acıcı kullanırken..

4. ylmzzg

ylmzzg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha önce açmıştım yıpranma olmamıştı ama turuncu olmştu snir olup tekrar koyuya boyamıştım küllü sarı kapatrmı turunculuğu die merak ediyorum

5. esname

esname Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benimde aynıydı ucunda hafif kızıllık vardı koleston renk açıcıyla açtım turuncumsu sarımsı bişey oldu sonra kahveyle kapattım anca kahve kapatıyor ben sarıya dönmek istedikce saçlarım koyulasıyor çıldırcam artık ama artık kendim yapmamaya karar verdim sarı evde olmuyor maalesef :((

saç rengi konusunda yardım ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Rengi....

Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  2. Saç Rengi Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum ...

Saç Rengi Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum ...

Mrb. arkadaşlar öncelikle saçlarım siyah renk ama boya var, aşağıda verdiğim link'deki ashle simpson'n saç rengine ulaşmak amacım fakat daha önce böyle renkler hiç denemedim hep siyah kullandım o yüzden tecrübelerinize ihtiyacım var. Fakat ashle'nin her fotosunda değişik genelde, KAMERAnın fLash'dan mı öyle çıkıyor anlamıyorum ama rengi turuncu olanlar var, istediğim o değil.. Ben ısrarla...
  3. davetiye konusunda yardım edermisiniz...

davetiye konusunda yardım edermisiniz...

bu davetiyeye nerden ulaşabilirim bilgisi olan varmı?
  4. Saç Rengi

Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?
  5. Dekorasyon Konusunda Yardım İçin

Dekorasyon Konusunda Yardım İçin

Dekorasyon konusunda fark yaratabilmek için güzel fikirler alabileceğiniz bir site buldum. Beğendiğiniz aahtar ve prizleri seçerek yanına kendi duvar resminizi de koyarak denemelerde bulunabileceğiniz,çok yakında da güzel bir yarışmaya ev sahipliği yapacak dekorasyon sitesi için: https://bitly.com/HiCGGK

Sayfayı Paylaş