Saç rengi tasarım proğramı online saç rengi deneme tasarım yapma

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    901
    Ödül Puanları:
    113
    Saç rengi deneme tasarım proğramıSaç modeli deneme tasarımıSaç deneme proğramı
    Bilgisayarlı ortamda saçlarınızın rengini şeklini ve kesimini deneyebilirsiniz arkadaşlarım. Önelikle şunu söyleyeyim sizlere tam yönlendirip işlemi sizlerede yaptırmak istiyoruz.
    Öncelikle arkadaşlarım, BURAYI TIKLAYARAK kayıt olmanız gerekmekte kayıt olmadan işlem yaptırmıyor bilginiz olsun. Sağ üstteki Register Bölümüne tıkladığınız da size aşağıdaki şekilde kayıt seçeneği soracak onları sizler için yazıyorum.Hemen görselide atıyorum aşağıdaki şekilde kayıt olacaksınız. [​IMG]
    Kayıt işlemini bitirince pencereyi kapatın ve BURAYI TIKLAYARAK İLGİLİ BÖLÜME GİRİN !
    Şimdi sırasıyla yaphmanız gerekenleri resimde ekleyerek anlatıyorum kızlar. Çok yakın bir yüz fotonuzu seçmeyin saçlar tam oturmuyor. [​IMG]
    Ben sizler için Hürrem Sultanın aşağıdaki orijinal resminde denemeler yaptım sonuçlarıda aşağıda çok uğraşamadım ama uğraşılsa cuk oturacak :)
    En azından saçlarınızın nasıl duracağını seçebiliyorsunuz. Dilediğiniz ünlünün saçını uygulayabiliyorsunuz.
    Bu arada uygulama esnasında size örnekler vererek nereleri işaretlemeniz hususunda yeşil küçük noktacıklar çıkıyor. Örneğin ilkinde sol gözün en solunu ikinci next dediğinde sağ gözün en sağını sonra dudakları sonra çeneyi seçmenizi istiyor. Eğer bu yeşil noktalar sizin gözünüze çenenize ve uymuyor ise noktaları mause yardımı ile sağa sola yukarı aşşağı hareket ettirerek oturtabiliyorsunuz.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Kaynak: Online Saç modeli ve rengi deneme proğramı | Kadın Net l Kadınların İnternet Yaşam Platformu

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.194
    Ödül Puanları:
    113
    ben ben ben denedim valla :D:D

3. betusg

betusg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben beceremedıım yhaaa :/

Saç rengi tasarım proğramı online saç rengi deneme tasarım yapma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Resmini koy online saç rengini ve modelini bul

Hangi saç rengi size yakışır? resmini koy saç rengini değiştir hangi yüze hangi saç rengi resmini koy rengini bul modelini bul yüzünü yakışan ve modelini Annelerimiz zamanında saçlar sarıya boyanır ya da meç yapılırdı. Şimdi öyle mi ya? Renklerden renk beğen. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı veya, altın sarısı ya da klas.k...
  2. Saç boyanızın rengini korumak için yapmanız gerekenler

saç boyasının akmaması için saç boyası akmaması için kızıl boyanın kızıl saçın boyasının ne yapmalı Bilindiği gibi KIzıl saç rengi ve daha bir çok renk her yıkamada rengini atar.Buda bir çok kadının canını sıkar çünkü sık sık boyamak saçı zedeliyor ve malum yaz günlerine geçiş yaptığımız şu günlerde ve önümüzdeki günlerde gerek deniz,gerekse her gün duş saç rengimizin daha kolay akmasını...
  3. Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  4. Saçınızın rengini korumak için

Saçlarınızı boyadınız, ama ilk günlerde ki o parlak rengini yitirdi öyle mi? O halde siz Melek'lerimize, saç renginizin kalıcı olmasını sağlayacak ve rengini koruyacak çözümler sunalım :) Güneş tarafından yayılan UV ışınları, saç boyasındaki pigmentleri etkiliyor ve renklerinin zamanla solmasına neden oluyor. İşte bu nedenle koyu renk saçlar güneşin etkisiyle kızıllaşırken, sarı renk saçlar...
  5. Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?

Sayfayı Paylaş