gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Saç rengi ve kesimini değiştirmek isteyenlere örnekler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 yazına farklı bir imajla girmek istiyorsanız sizler içn seçmiş olduğum bazı saç kesimleri ve renkleri işinize yarayabilir diyerek göz atmanızı tavsiye ediyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
  3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    saçlarımı kestiremem yeterince kestirdim kısaldılar suan uzatmaaaa modundayım .. seneye kadar da kesmeyi ucundan aldırmayı felan dusunmuyorum......

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben kızıl attım uclara güzel oldu yaa :D

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    en baştaki benim saç modelimden tşkler kesimler güzel gerçektende

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler paylşm için cnm

Saç rengi ve kesimini değiştirmek isteyenlere örnekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç rengini değiştirmek isteyenlerin dikkat etmesi gerekenler

saç rengini değiştirmek isteyenlerin dikkat etmesi gerekenler

rüyada saç rengi online saç rengi değiştirme rüyada rengini değiştirmek renginin değişmesi değiştirmek Saç rengini değiştirmeyi düşünenler aşağıdaki önerilere dikkat.. Ten renginizi ortaya çıkarmak için saçlarınızı gerçek renginin iki ton açığı ya da koyusuna boyayın. * Saçlarınızda ciddi renk değişimleri düşünüyorsanız çekinmeyin ancak beğenmeme riskine karşı bu tür...
  2. Kızıl saç rengi ve kesimleri

Kızıl saç rengi ve kesimleri

kızıl saç renkleri meyra saç rengi meyranın rengi meyranın nedir meyra nedir Kızıl saç renkleri ve kesimleri burada melişmer.:tik:
  3. Saç rengi modası ve 2012 saç kesimleri burada

Saç rengi modası ve 2012 saç kesimleri burada

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Saç Stilini Değiştirmek İsteyenler Buraya...

Saç Stilini Değiştirmek İsteyenler Buraya...

Saç Stilleri Değişik Saç Stilleri Bayanların en büyük zevklerinden biri de saç stillerini değiştirmek.Bazı bayanlar uzun klasik saçları tercih ederken, bazıları da kısa saçları tercih eder.Hadi bakalım bayanlar bahar geldi saç stilimizi de değiştirelim yepyeni bir hava katalım kendimize...Burada sizin için farklı saç modelleri sunuyorum...Buyrun bakalım ....
  5. Beden Tipi ve Ten Rengine Göre Saç Renkleri ve Kesimleri Nasıl Olmalı ?

Beden Tipi ve Ten Rengine Göre Saç Renkleri ve Kesimleri Nasıl Olmalı ?

ten rengine göre saç rengi vücut tipine göre saç kesimi Sevgili melekler, daha önce pek çok kez ten rengine göre saç rengi ya da beden tipine göre saç kesimi hakkında sizlerle pek çok paylaşımda bulunduk. Şimdi ki konumuzda ise bu konuların hepsine birden iki uzmandan verilen cevapları sayfamıza taşıyoruz. İşte saç tasarım uzmanları Tyler Johnston ve Lesley Lawson 'dan öneriler.. :)...

Sayfayı Paylaş