gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Saç Rengi....

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası [​IMG]
    Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm
    Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bal rengiyle,açık sarını karışımı canım..tek renk degil bu

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkur ederimmm :) bal renginide deniycem gerekiyosa üst üste sürerim :D

4. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bak bence komple bal rengine boya saçını...uçlarına açık sarı yaptır süper olur...............

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aslında düşündümde ben doğal renginide cok seviyorum kumral bozulsun istemiyorum :)

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

a

orjinal saç renginden vazgeçme saçlar daha parlak ve canlı dörünüyorlar

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun icin tesekkurler orjinalliğini değiştirmek istemiyorum zaten ama uclarını bu renge boyamayı düsünmüstüm :)

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bu açık küllü kumralada benziyo renk kolestonun 8.1 aynı bu renk benim saçıma benziyo bir bak istersen bunların saç kotaloguna

9. sendy

sendy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb kızlar benimde şuan saç rengim küllü kumral ama bal köpüğü yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    küllü kumral hımm :) cok sağolun bakıcam bulurum insallah
    :)

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

cnm ben kuaför olarak sana garnıer ürününün 9 numarasını tavsiye ediyorum ama eger saçların kahve tonlarıysa önce 8 numaraya boya 1 veya 2defa sonra boyan iyice akınca 9 numarayla devam et sonucu alıcağından şüpen olmasın.

12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur ederim denicem en kısa zamanda :)

13. desmina

desmina Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben esmer tenliyim karamel kahve yaptırmak istiyorum ama yakışırmı bilemiyorum vede çok hoşuma gidiyor...

Saç Rengi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karamel Saç Rengi

Karamel Saç Rengi

karamel saç rengi karamel saç renkleri renkleri 2011 karamel saç, karamel saç boyası, karamel saç rengi tonları, karamel saç rengi nasıl elde edilir, karamel saç renkleri 2011, 2011 karamel saç rengi, karamel saçlar Geçtiğimiz 2010 yılının saç moda renklerinden olan karamel rengi, anlaşılan o ki, saç moda renkleri arasında ki yerini koruyacak Melek'lerim. Esmerlere farklı bir hava...
  2. Bal köpüğü saç rengi

Bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi karamel saç rengi bal köpüğü renkleri karamel renkleri bal köpüğü saç renkleri, bal köpüğü saç boyası, bal köpüğü saç modelleri, bal köpüğü saç, bal köpüğü saç rengi örnekleri, bal köpüğü saç rengi ünlüler, Modası asla geçmeyen ve bir çok ünlünün tercihi oaln bir saç rengini tanıtıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Konu başlığımızdan da anlaşıldığı üzere bal köpüğü rengi......
  3. Saç Rengi

Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?
  4. Saç Renginize Göre Karakteriniz

Saç Renginize Göre Karakteriniz

saç rengi saç rengine göre karakter Bu tarz testlerin çoğunlukla tuttuğu söylenir melekler ama dünyada ki insan sayısının sadece 3 karakterden ibaret olduğuna inanmak bana biraz garip geliyor. :D:D Ancak ben inansam da inanmasam da karakter testleri fazlasıyla mevcut ve hayli ilgi görüyor. İşte onlardan biri, saç renginize göre kişilik tahliliniz. Peki ya sizin ki tutuyor mu ? :tik:...
  5. Saçlarınızın Rengini Nasıl Düzeltebilirsiniz?

Saçlarınızın Rengini Nasıl Düzeltebilirsiniz?

saçın rengini düzeltme, saç rengimi nasıl düzeltebilirim, saç rengini değiştirme Sevgili melekler, saçlarınızı kendiniz boyuyorsunuz ve epeydir gözünüze kestirdiğiniz bir rengi deneyecek ve radikal bir değişiklik yapacaksınız. Binbir hevesle alıp boyadığınız saçınız bir baktınızki berbat bir renk aldı. Şimdi ne yapacaksınız? Hem boya parası, üstüne bir de kuaföre gidip düzeltme parası...

Sayfayı Paylaş