gebe
  1. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Saç Rengi

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında SweetCurse tarafından paylaşıldı.

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hmm bence imkanın varsa kuaföre git renk geçişlerinde olabilir aynı rengi tutturamayabilirsin :D:D

3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    altı açık renk olduğu için tutabilir ama bir kuaföre danışsaydın boyamadan.Sweetcurse çok sıkda boyama cnm saçını yıpratıcan.biraz o şekilde kullan önceki boyan aksın en azından.

4. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyorum yıpranıcak mecburen :/ 1 buçuk hafta filan oldu boyayalı.

Saç Rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bal Köpüğü Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

bal köpüğü saç rengi bal köpüğü saç renkleri renkleri bayanlara özel rengi kimlere yakışır
  2. Saç Rengi....

Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  3. Saç Rengine Göre Kişiliğiniz

Saç Rengine Göre Kişiliğiniz

ten rengine göre doğru saç rengi Saç renklerinizde kişiliğinizi yansıtıyor meleklerim.İşte sizler için derleyip toparladığım saç renklerinize göre kişiliğiniz... SARI SAÇ Sarışınlar ekseriyetle kuvvetli, orijinal fikirli, her vaziyete uyar, hevesli, yaratıcı ve çeşit kabiliyetli kimselerdir. Değişikliğe bayılırlar. İyi bir şey. Ama sarışınların çoğu da lüzumundan fazla kıymet...
  4. Bakır Saç Rengi Örnekleri

Bakır Saç Rengi Örnekleri

Bakır saç renkleri örnekleri Bakır saç rengi Bakır saç rengi kimlere yakışır Bu saç rengi özellikle beyaz tenli kadınlarda daha şık duracaktır, Yüzünüzün ve ten renginizin aydınlığını en iyi bu renk ortaya çıkartır. Daha doğrusu şöylede demek daha mantıklı ve doğru olur. Açıkrenk tenli kadınların biraz rkoyu saç uygulaması gerekiyor. Yine açık tenli kadınlarda siyah renk te iyi durabilir....
  5. bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi

selamlar bal köpüğü saç rengi ile ilgili örnek verebilirmisiniz bu rengi bana tavsiye ettiler kumralım acaba banada yakışırmı ki

Sayfayı Paylaş