gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Saç renginizi limon kabuğuyla açın

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

limonla saç açma limon sarısı saç rengi kabartma tozu ile açma kabartma tozuyla Saçlarımız bizim için çok önemli:)Ben bir bayan olarak saçlarıma ciddi anlamda özen gösteririm.:dil:Benim gibi bir çok kadın saçına özen gösterir.Daha doğrusu her kadın gereken özeni gösterir.
    Koyu saçları olan bayanlar saç renklerini açmak için bir çok kimyasal ürün kullanırlar.Ama buna gerek yok.Çözümü kimyasal maddelerde aramayın çözüm doğadan size sunuluyor:):)Nasıl???diye soruyorsunuzdur eminim:):):)

Buyrunuz:ehi:

Saç rengini açmak kolay bir iş değildir ve çoğu zaman bu iş için kimyasal renk açıcılardan faydalanmak gerekir. Sonuç mu? Tabii yıpranan ve pamuk şekeri gibi gözükmeye başlayan saçlar! Bahsettiğimiz durumun önüne geçebilmeniz mümkün. Hepimizin bildiği gibi saç rengi açma işlemlerinin sadece birkaç saat içinde yapılmasını istiyoruz. Eğer çalışmalara önceden başlarsak doğal yöntemlerle de saçımızı açabiliriz; üstelik yıpratmadan. Limonların kabuğunu güzelce rendeleyin ve iki su bardağı suyla kaynatın. Süzdükten sonra sıcaklığını kaybetmeden tüm saçlarınızı hazırlamış olduğunuz kürle ıslatın ve kafanıza bir bone geçirerek uzun süre tutun. Aslında en ideal yöntem gece yatarken bu işi yapmak. İşlemleri 15 gün boyunca tekrarlayın. Tabii sabah kalktığınızda saçlarınızı yıkamayı da ihmal etmeyin. Artık yeni saç renginiz için saçlarınızı kimyasal maddelerle yıpratmanıza gerek kalmayacak. Üstelik saçlarınız doğal bir açık renge kavuşacak...

Denemeye değer melekler.Limon zor bulunan bir meyve değil.Deneyenler sonuçları bildirsin lütfen:):):)

2. -bernaa

-bernaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için tşk

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bende saçımı açmak istiyorum ve deniycem cnm :D denedikten sonra tyazarım
    :D:D

4. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benım mavı sıyah acarmıkı :D

5. defnee24

defnee24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    papatyayı duymustumda limonu hic duymamıstım iyi bir fikir yaz gelince deneyecegim sizi bilgilendiririm.

6. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    anam anam :D :D Tskler paylasim icin xD

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mavi siyahı açacağını sanmıyorum canım.
    Bende saçlarımın rengini açmak istiyordum ve bir takım araştırmalarım oldu bu konu hakkında ve edindiğim bilgilerden denemediğimi sizlerle paylaşmak isterim. :)

Bunu netten duymuştum; iki paket hamur kabartma tozunu, iki su bardağı suda eritin ve saçlarınıza sürün, bir saat bekledikten sonra yıkayın, siyah saçın boyasını kusturuyormuş, sulu boya misali, öyle yazmışlardı. Dediğim gibi ben denemedim ve saçlarımın sağlığından olma korkusu ile kuaförde açtırdım saçlarımı. Çok şükür ki sağlığından hiç birşey de kaybetmedi :)

8. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

benım sıyah suanda mavı ve yesıl katıyorum ıcıne herkez yakıstırıo ama ben doalmı brksam dıorum ama dıplerden kendı sclarım cıkınca dayanamıorum boyuyorum :D avatar resmımde kahverengı gıbı saclarım ne alkaysa :D profılde belllı ama baya sıyah oldugu.bıde ben esmerım baya kendı dogal saclarım kullu sarı kumraldı.sımdı sıyaha alıstım acaba bıraksam tekrar sarı sac gıdermmıkı bana onuda bmıyorumm :S sızın sıyahmıydı sacınız kuafrde actrdınız

(bu arda bılgıler ıcın cok teskkrler :) )

9. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bende denicem saol verdiğin bilgi için

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    deneyenler pozitif sonuc aldıysa bende deneyeceimm

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Deneyeceğim fakat sonuç alan var mı? Ayrıca papatya suyu ile saçımın rengini aaçmak istiyorum fakat güneş olmadığı için yapamıyorum kurutma makinesi ile ısı versem faydası olur mu ?

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ARKADAŞLAR Ben bu limon suyu yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyorum limon suyu saçınızA melanini(güneşin karartıcı etkisini çeker ve saç diplerinizi koyulaştır) Doğal açık kumral saçlara sahip bir yakınıma denedim kesinlike tavsiye etmiyorum saç dipleri yani kökleri karardı sadece uçları açıldı ve o şu an asla o parlak canlı saçlarını geri kazanamadı eskiden saçları güneşte parlardı ve sarı gözükürdü şimdi ise güneşe çıkınca koyu kahverengi gibi gözüküyor özellikle saç dipleri ve çevresi çok koyu ve kötü gözüküyor.

SİZE TAVSİYEM PAPATYA SUYU ; PAPATYA SUYU HEM SAÇA MELANİN ÇEKMEZ SAÇ DİPLERİNİZİ KOYULAŞTIRMAZ HEM DE EKSTRA YUMUŞAKLIK VE PARLAKLIK KAZANDIRIR.SAÇLARINIZI ÖRÜN ADAÇAYI VE PAPATYA SUYUNU BİRLİKTE KAYNATIN O SUYU ÖRÜLMÜŞ SAÇA DÖKÜN VEYA BU SUYLA SAÇLARINIZI TARAYIN VE GÜNEŞTE UZUNCA BİR SÜRE BEKLEYİN SIK SIK VE DÜZENLİ YAPINKİ İŞE YARASIN.

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bunu denemek istiyorum lakin bu kabukları nasıl kullancaz sacımıza nasıl kullancaz limonun hengi tarafından yapcaz şimdiden teşk

14. asdfagesf

asdfagesf Forum Okuru

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar benim saçım koyu kestaneydi saçımı açmak için bazı kimyasallar kullandım ve şuan saçım bakır renginde bn hergün saçıma limon suyuyla maske yapıyorum ve memnunum yumuşacık yapıo tavsiye ederim hemde şekillendirmeyede yarıyor tavsiye ederim :)

Saç renginizi limon kabuğuyla açın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oryalsiz saç rengini kendin aç

oryalsiz saç rengini kendin aç

saç rengi nasıl açılır siyah saç rengi nasıl açılır rengimi açabilirim oryalle açma oryalle sac acılır Oryalsiz Saç Açmak Mümkün Yıllarca saçlar yandı, canlar yandı. Kopan ve elde kalan saçlar moral bozdu. Sarı, kızıl kahve ardından balyajlar derken kadınların paketlerde kalan yanan saçları artık dert ve korkulu rüya olmaktan çıkıyor. Yazımın başını okuyup sonradan kıvıracağımı düşünenler...
  2. saç renginizi ister açın ister kapatın

saç renginizi ister açın ister kapatın

saç koyulaştırma saç koyulaştırıcı rengini koyulaştırmak için koyulaştırmak için rengi koyulaştırma yeşil cevızleri cezvede kaynat 15 dk. sonra saçına hergun fısfısla sık. gözle görülür bir koyulaşma oluyor ama kızımlı kahverengimsi koyulaşıyor. ıhlamur ve papatya suyuda aynı sekilde uygulandığında rengini açıyor ama ıhlamuru tavsıye edıyorum papatya kızılımsı turuncumsu açıyor bu...
  3. Saçlarınızın Rengini Evinizde Yavaşça Açın!

Saçlarınızın Rengini Evinizde Yavaşça Açın!

saç rengini nasıl açarız cocamide dea nedir Lush'tan harika bir sabun. Ben kullanmadım; ama kullananlar oldukça memnun. Saç rengi her yıkama sonrası yavaş yavaş açılıyor. Tabii i benim gibi sarı saçlarda ne kadar işe yarar bilmiyorum Bu ürün sabun olduğu için, saç kremi ile kullanılması tavsiye ediliyor. Kullananalar varsa haberdar etsin lütfen Lush - The Blonde( Katı Sabun) Papatya ve...
  4. Limon kabuğu ile ışıklandırma

Limon kabuğu ile ışıklandırma

evde el işi hobiler - ışıklandırma yapımı - limon kabuğu değerlendirme Sofralarinizi isiltin kucuk mumlarla... Misafirlerinizi sasirtin degisik tarzlarla Limonu ikiye bolup icini kullandiktan sonra temizleyin. Her bir limon icin 2 tane waxinemumu kullaniyoruz. Birincisini kabugun ortasina koyuyoruz digerini de eritip icine dokuyoruz. Mum erittigimiz tencereyi ancak bu isler icin...
  5. Fındık kabuğu saç rengi

Fındık kabuğu saç rengi

fındık kabuğu rengi fındık kabuğu saç rengi findik kabugu sac palette saç fındık kabuğu saç rengi palette, fındık kabuğu saç boyası, fındık kabuğu saç rengi loreal, fındık kabuğu saç rengi tonları, fındık kabuğu saç rengi ünlüler, fındık kabuğu saç rengi nasıl "Saçlarımı fındık kabuğu rengine mi boyatsam" diye düşünen Melek'lerimize, karar vermeleri konusunda gerek fındık kabuğu...

Sayfayı Paylaş