gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Saç renkleri ve modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

2011 sac modelleri Kış aylarında kendi kabuğumuza çekilip dururuz oysaki ama öyle değil. Değişmek herzaman her saniye kadınların aklındadır.Saçınızın rengini yada modelini değiştirmek istiyorsanız meleklermekanına buyrunuz..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Kendimi bildim bileli saçımı hep kısa kestiriyorum:/ bakımı daha kolayıma geliyor ama uzun saça da bayılıyorum ayrıca saç rengime radikal bir değişiklik düşünüyrum emeğine sağlık canımm

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şık modellermiş, paylaşım için tşkler:)

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Hepside çok hoş duruyor, saçımın rengini değiştirmek istiyorum ama bir türlü karar veremedim.İkincisi çok hoşuma gitti.Emeğine sağlık canım.

Saç renkleri ve modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 saç renkleri ve modelleri

2012 saç renkleri ve modelleri

Lütfen bana 2012 yılında kullanılacak saç renkleri ve modelleri hakkında bilgi verin arkadaşlarım. Teşekkürler.
  2. Selena Gomez Saç Modelleri ve Renkleri

Selena Gomez Saç Modelleri ve Renkleri

Bu konu Selena Gomez saç modellerine yer vermektedir. 22 Temmuz 1992 Newyork doğumlu genç şarkıcı ve aktris Selena Gomez, sesi kadar güzelliği ve saç modelleri tarafından da çok beğenilen bir sanatçı olmaya devam ediyor. Hayranları için Selena Gomez'in saç modellerini galerimiz de bir araya toplayarak fikir olması açısından sizlerin beğenisine sunuyorum.
  3. 2014 Saç Modelleri Renkleri ve Kesimleri

2014 Saç Modelleri Renkleri ve Kesimleri

2014 saç modelleri, 2014 saç renkleri, 2014 saç kesimleri Saçlar bir bayanın en önemli ve değerli aksesuarındanın başında gelir. Biz bayanlar bazen alıştığımız saç rengi ve kesimini uzun yıllarca kullanır vazgeçemeyiz. Bazı bayanlar ise sık sık saçlarında yenilik yapmayı sever ve en moda saç renklerini ile birlikte kesimlerini takip ederler. Saç modasını yakından takip eden güzelliğine düşkün...
  4. 2015 saç renkleri ve modelleri

2015 saç renkleri ve modelleri

2015 saç renkleri,2015 saç modelleri,2015 saç trendi,2015 saç renginde moda,2015 en güzel saç renkleri,2015 saç renkleri ve modelleri hakkında bilgiler 2015 kışında saçlar ister açık olsun, ister toplu bol bol yandan ayrılarak kullanılıyor. 2015 saç trendinde örgü saçlar ,at kuyruğu yine revaşta.2015 kış sezonunda saç stilleri de modaya ayak uyduruyor ve stil sahibi saç modelleri ortaya...
  5. Burçlara Göre Saç Modelleri ve Renkleri

Burçlara Göre Saç Modelleri ve Renkleri

burçlara göre saç renkleri, burçlara göre saç modelleri, burçlara göre saç şekilleri Her bayan arada birde olsa kendisi ile ilgili değişiklik yoluna giderek saç modeli ve renginde farklılıklar uygular. Aslın da bu değişiklikleri uygularken bazı önemli detaylarıda es geçmemek gerekiyor. Burçların özelliklerine göre saç modelleri ve renginiz size en uygun şekilde olacak ve ışığınızı daha çok...

Sayfayı Paylaş