gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saç renkleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kahverengi saç renkleri karamel kumral saç rengi açık kahve rengi kumral tonları açık kestane saç renkleri 2011, saç renkleri kataloğu, saç rengi, saç renk kataloğu 2011,

Sevgili Melek'ler, yılın saç rengi kataloğundan örnekler sunuyoruz bu yazımızda sizlere. Saç rengini değiştirmek isteyenlerin dikkatine olsun:)

Young bride ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzelmiş bu :) Ama asla koyu renkten(siyahtan) vazgecmem..
    Cesaretim olsa 1 kereliğine sacımı platın sarı boyar ben dahil herkezi şaşırtırdım:)

Emeğine sağlık :)

Young bride bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Baştaki platin çok istiyorum ama cesaret işte :D:D

4. yorgunn

yorgunn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    jessica albanın saçları güzelmiş ya ama uzun saç lazm :(

Young bride bunu beğendi.
Saç renkleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkler doğal saçlar kabarık

Renkler doğal saçlar kabarık

hakan köse saç modelleri Sıcak yaz günlerini geride bırakıp, sonbahara ‘merhaba’ dediğimiz şu günlerde mağaza vitrinleri de yeni sezon ürünlerini ağırlamaya başladı. Eteğin altın çağını yaşayacağı yeni sezonda ayakkabıların burunları da yuvarlak bir form kazandı! Peki ya saçlar? Bu kış hangi saç modelleri moda? Hangi renkler tercih edilecek? İşte, tüm bu soruların cevapları usta kuaför Hakan...
  2. 2009 Saç Kesimleri ve Renkleri - Saç Renkleri

2009 Saç Kesimleri ve Renkleri - Saç Renkleri

sac renkleri ve isimleri 2009 saç renkleri saç kesimleri ve isimleri 2009 sac kesimleri 2009 Saç Kesimleri ve 2008 Saç Renkleri oldukça gösterişli, sportif ve havalı görünmekte, karamel, kızıl ballı bisküvi, sarı, kumral, kestane, siyah, platin, gibi renkler ve kısa saç modelleri bu yıl moda olacaktır.
  3. 2012 Kızıl Saç Renkleri

2012 Kızıl Saç Renkleri

Kızıl Saç Renkleri 2012 Kızıl Saç Renkleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda benim gibi saç rengini değiştirmek isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, yılın saç rengi trendleri arasında yer alan kızıl saç renkleri 2012 modellerini paylaşıma sunuyoruz.
  4. 2013 moda saç renkleri

2013 moda saç renkleri

2013 MODA SAÇ RENKLERİ 2013 modasında mat ve koyu,durgun ve sakin canlılıktan uzak renkler ön planda olacak SARI:2013 modasında kesinlikle platin sarısına yer yok.Doğallıktan uzak platin sarısı 2013 modasında yerini alamadı..Saman sarısı ve bakır sarısı en çok kullanılan sarı renkler arasında yerini alacak. KAHVE:2013 modasında sarıya çalan kahve,karamel kahve ve ceviz kabuğu...
  5. Dikkat Çekici Saç Renkleri

Dikkat Çekici Saç Renkleri

Saçlar bir bayanın en önemli bir nevi aksesuarı gibidir. Her bayan hayatı boyunca farklı saç modelleri ve renklerini tercih etmiştir. Son zamanlar da bayanlar arasın da yeni bir akım olan dikkat çekici ve oldukça kullanımı cesaret isteyen farklı saç renkleri trend haline geldi. Özellikle genç kızlar tarafından hızla yayılmaya başlayan renkli saçlar farklı model ve renklerle saçlar da yerini...

Sayfayı Paylaş