Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

G

GÜZELSAÇLI

Forum Okuru
Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz
Arkadaşlarım saçlarım çok ama çok iyi sürekli bakım yapıyorum ve ortalama 70 cm uzunluğundalar. Maddi olarak bu aralar ne oldu ise eşim çok ama çok sıkıştı artık ev kirasını bile ödeyemeyecek duruma geldik iki tanede çocuğum var ben en azından saçımı satayım diyorum. Eşime daha söylemedim saçlarımı çok sever ve izin vermez ama ne bilim saçlarımı istanbulda satacağım bir yer var mı acaba saçımı satmak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz ?

Allah kimseyi elden ayaktan düşürmesin ve gördüğünden geri koymasın. rica ediyorum bana yardım edin kızlar. Sizler belki saçma göreceksiniz bunu ama gerçekten de ihtiyacım var saçlarımı satmak istiyorum yardım talep ediyorum saçıma en fazla parayı neresi verirse ona göre bana adres verirseniz sevinirim.

Allah, yar ve yardımcımız olsun. Gerçekten durumunuza üzüldüğümü ifade etmek istiyorum. Eşim kızar demişsiniz üstün körü ama diyelim ki sattınız e sonra eşiniz size kızmasın ? Saçlarınızı da bu arada satmak için mutlaka bir kuaför aracılığı ile bir yere gitmeniz gerekiyor. Zaten saçları kuaförler satın alıyor duruma göre 2-5 bin arası edeceğini duydum bu kadar uzun bir saçın. Hele de bakımlı ise kesinlikle satın alacaklardır.

Ya hemen dönüş yaptığınız için teşekkür ediyorum. Sayfayı yeniledim baktım siz yazmışsınız. Allah kimseyi zorda bırakmasın mecburen satacam. Evet eşim çok seviyor ama benimde çocuklarım için birşey yapmam gerekiyor. Tek satabileceğimiz bu var evimizde. Dediğiniz gibi bizim kuaför arkadaş var süleyman hiç aklıma gelmedi bi ona sorayım bakalım. İnşallah güzel paraya hele hele dediğiniz gibi 3 bine satsam en az bize altı ay yeter bu teşekkür ediyorum. sağolun.

Önemi yok görünce hemen yazmak istedim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Eğer sitemizde saç satımı ile ilgili İStanbul bölgesinde tavsiye edilecek bir yer var ise lütfen konumuza yazalım. Bu kardeşimizin ihtiyacı var nasiplensin.

Saygılar.

Saçını satmak isteyen herkes saçını n birkaç detaylı resmini watsappdan atarak görüşebiliriz 05345924006

Tabiki sac satımı da yapıyoruz 30 cm den başlar fiyat olarak 200 ila 2000 arası uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir

Merhaba bende kızımın saçlarını satmak istiyorum 6 yaşında beline kadar uzın ve gür ana saçı birkez uçlarından aldım okadar 30 cm uzunluğunda istanbul avrupa yakasındayım

Geri