gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saç tebeşiri kullanan varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar aranızda saç tebeşiri kullanan varmı son zamanlarda bayağı moda oldu saç uçlarınıza istediğiniz şekilde renk verip boyuyabiliyorsunuz biraz çılgınca yani tam bana göre:D Saç tebeşirini nereden alacağımı bilmiyorum bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

o neymıs yavv bende severım

saç tebeşiri kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tebeşir

Tebeşir

Rüyada tebeşir görmek , son zamanlarda sağlığınızı çok ihmal ettiğinizi gösterir. Rüyada tebeşir görmek, son zamanlarda sağlığınızı çok ihmal ettiğinizi bildirir. Tebeşirle yazı yazdığını görmek, başarı kazanacağınızın işaretidir. Elinde tebeşir tutmak , özel yaşamınızda dertler yaşayacaksınız demektir. Rüyada tebeşirle yazı yazdığını görmek başarının işaretidir.Önemsiz iş, boşa harcanan...
  2. Sundepil Kullanan Varmı?

Sundepil Kullanan Varmı?

sundepil tüy dökme yöntemleri acısız epilasyon epilasyon yöntemleri sundepil kullananların yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Biz kadınların en büyük derdi istenmeyen tüyler...Kimimiz istenmeyen tüyler için ağda, kimimiz jilet, kimimizde epilasyonu tercih ediyoruz...İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yepyeni bir ürün çıkmış kızlar adı Sundepil... Bir arkadaşım almış ve...
  3. Saç tebeşiri nasıl kullanılır ?

Saç tebeşiri nasıl kullanılır ?

saç tebeşiri nedir,saç tebeşiri nasıl kullanılır,saç tebeşir modelleri,2015 saç tebeşiri modelleri,en şık saç tebeşir modelleri Son yıllarda özellikle gençler arasında trend haline gelen saç tebeşiri kullanımı hakkında kısa bilgileri sizler için hazırladık , saç tebeşiri nasıl kullanılır , daha kalıcı bir renk için ne yapılmalıdır yazımızda bulabilirsiniz. Gençlerin her gün basit şekilde...
  4. ovulasyon testi kullanan varmı

ovulasyon testi kullanan varmı

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum
  5. priorin saç güçlendirici kullanan varmı

priorin saç güçlendirici kullanan varmı

son zamanlarda saçlarımda inanılmaz dökülmeler oldu ve hatta yer yer seyrekleşip açılmaya başladı. Birkaç ürün denedim ama faydasını görmedim priorin tablet diye saç güçlendiricinin olduğunu duydum aranızda bu ürünü kullanıp memnun kalan oldumu saçlara olumlu etkisi oluyormu yorumlarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş