gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saç uzatan karışım

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çay saçı uzatırmı saç uzatan karışım sirke saçı uzatırmı elma sirkesi saç elma sirkesi kim saçlarının daha çabuk ve kolay uzamasını istemez ki? Elbet de ki hiç kimse :))) Saç uzatmak zaman ister biliriz.Fakat o zamanı kısaltmakta elimizde, nasıl mı? İşte aynen böyle :)

Saçlarınızın çabuk uzaması için, 2 su bardağı suyun içine yarım çay bardağı elma sirkesi ekleyin.

Banyo yaparken bu karışımı saçlarınıza uygulayın. Düzenli olarak kullandığında saçlarınızın daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz.

Yukarıda verdiğimiz bu karışım saçlarınızın daha çabuk uzamasını sağlayacaktır melek'lerim :)))

PİNKİ bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgi için teşekkürlerr

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

:d

yha arkadaşlar karanfil de saçı uzatır diolar doğru mu lütfen yardımcı olun:( saçlarım omuzlarıma gelio ama eskiden belime geliodu kestirdim şimdi kısa işte lütfen nolur yardımcı olun şimdiden tşk ederm..

4. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzatıyor mu arkadaşlar? deneyen

5. gamzeli035

gamzeli035 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. caaLa

caaLa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaklaşık iki haftadr kullanıyorum bu formulu hnz bir gelişme yok..kulanmaya devam:)

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    deneyen varmıııı

8. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    bende bi hata yaptım ve kısacık kestirdim saçlarımı biraz uzadı ama yinede kısa bende deniicem bakalım ne kadar işe yarayacak.:)

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    çok tesekkur ederız :)
    saclarım baya uzun ama uzatana kadr 2 yıl gectı abartısız ıkı yılımı aldı benden:s

11. yağmur perisi

yağmur perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    uzaması gercekten zaman alıyorr bunu deneyen arkadaslar lütfen yazsınn :D

13. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

başKa bi Öneri

Bence elMa sirkesi işe yaramayabilir elmanın yenilMesi saç uzatımasına yardımcı olur ama çok uzamaz benim önerim sarımsak..
    ben sarımsağı makinadan geçirip suyunu saç köklerime uyguladım 1 ay içerisinde saçlarım uzamaya başladı dökülmeyi de önledi ve saç tellerim sıklaştı.. TavSiye EDerim..

14. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bilgi için tesekkurler

15. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
Saç uzatan karışım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçları uzatan formül

saçları uzatan formül

saç uzatıcı formüller saç uzatma formülleri uzatma formülü uzatan formüller sağlıklı 10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.. bu da diğer formul: Gerekli Malzemeler: 1. 5-10...
  2. Saçları Uzatan Bitki:Entele Otu

Saçları Uzatan Bitki:Entele Otu

entele otu ne işe yarar saçları uzatan bitki entele otu saçı ne kadar uzatır Umarım işe yarar .... 10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.. Saçları Uzatan Bitki:Entele Otu bu...
  3. Saç Dökülmesini Önleyen Karışım

Saç Dökülmesini Önleyen Karışım

Mevsimsel,genetik ve psikolojik nedenlere bağlı olarak dökülen saçlar için sizlere bitkisel bir karışın tarifini veriyorum.Düzenli uygulandığı zaman işe yaradığını söyleyebilirim.Ama sorun uygulama sonrasıda devam ederse bir doktora görünmenizde fayda var. Bir tutam ısırgan otu, bir tutam defne yaprağı, 500 gram zeytinyağı ve bir tatlı kaşığı çörek otunu 30 dakika kısık ateşte benmari usulü...
  4. Saç uzatan şampuan

Saç uzatan şampuan

Merhaba Arkadaşlar sizlerle kullandığım şampuanımı paylaşmak istiyorum . Öncelikle benim saçlarım çok hassas kırılgan ve yanık bu yüzden uzamıyordu. Denediğim bir çok bakım kürü oldu en çok faydasını gördüğüm bu şampuan. Restorex almak için bir kozmetikciye gittim bana restorex hiç bir işe yaramıyor sana organicum diye bir sampuan var ondan öneririm dedi icinde sentetik kimyasal bir madde yok...
  5. Saçları 1 ayda 4 cm uzatan karışım

Saçları 1 ayda 4 cm uzatan karışım

Aktarlardan kolayca elde edebileceğiniz yağlarla saçlarınızın kısa sürede daha hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz. Karışımın içerisinde saç için faydalı pek çok yağ var. Bu yağları saç ihtiyacınıza göre ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Tarifine geçmeden önce, bu yağların ne işe yaradıklarına bakalım. Jojoba yağı bitkisel ürünlerle yapılan bakımlar arasında en etkili olanlarındandır. Cilt ve...

Sayfayı Paylaş