Saç uzatan şampuan kullanan kadınlar tavsiye var mı

SAÇLARI ÇOK HIZLI HANGİ ŞAMPUAN UZATIR SAÇ UZATAN ŞAMPUAN ÖNERİLERİ

Merhaba Arkadaşlar
sizlerle kullandığım şampuanımı paylaşmak istiyorum . Öncelikle benim saçlarım çok hassas kırılgan ve yanık bu yüzden uzamıyordu. Denediğim bir çok bakım kürü oldu en çok faydasını gördüğüm bu şampuan. Restorex almak için bir kozmetikciye gittim bana restorex hiç bir işe yaramıyor sana organicum diye bir sampuan var ondan öneririm dedi icinde sentetik kimyasal bir madde yok sadece bitkisel yağlar var ve bunu kullanirken kreme dahi gerek kalmiyor dedi bende aldım kullanmaya başladım inanirmisiniz müthis derecede ise yaradi saclarim uzamaya basladi ve yumusacik fiyati 225 tl ben inanmayarak almistim ama gercekten ise yariyor canlarim eger benim gibi sizinde sacinizla problemleriniz varsa kesinlikle bu sampuani tavsiye ediyorum denemeye deger saçları hızlı uzatan şampuan hangisi

6ac32d7d96e37cae1088638f3120992c.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
O

organicum

Forum Okuru
Saç uzatan şampuan kullanan kadınlar tavsiye var mı
Bu Şampuanı saçlarımızı yıkarkenmi kullanıcaz ve uzama etkisi nekadar acilll

Yok arkadaşım bu şampuanı içiyoruz saçlarımız uzuyor Ya Allah aşkına şampuan ,adı üstünde tabiki saçını yıkayacan .

Vallahi arkadaşlarım tavsiye ile ürünler kullanıyorum ama şunu biliyorum birisine iyi gelen bana iyi gelecek diye bir şey malesef yok. Genelde pahallı ve kendini kanıtlamış ürünler kullanmayı tercih ediyorum. Badem yağının orijinalinin saçları çok hızlı uzattığını bizzat yaşayarak biliyorum. Başka kullandığınız ürünler var ise lütfen konudan yazın kadınlarımız meleklerimiz yararlansınlar.

Geri