gebe
  1. Yasmintkn

Yasmintkn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Saç uzatan şampuan

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Yasmintkn tarafından paylaşıldı.

Merhaba Arkadaşlar sizlerle kullandığım şampuanımı paylaşmak istiyorum . Öncelikle benim saçlarım çok hassas kırılgan ve yanık bu yüzden uzamıyordu. Denediğim bir çok bakım kürü oldu en çok faydasını gördüğüm bu şampuan. Restorex almak için bir kozmetikciye gittim bana restorex hiç bir işe yaramıyor sana organicum diye bir sampuan var ondan öneririm dedi icinde sentetik kimyasal bir madde yok sadece bitkisel yağlar var ve bunu kullanirken kreme dahi gerek kalmiyor dedi bende aldım kullanmaya başladım inanirmisiniz müthis derecede ise yaradi saclarim uzamaya basladi ve yumusacik fiyati 25 tl ben inanmayarak almistim ama gercekten ise yariyor canlarim eger benim gibi sizinde sacinizla problemleriniz varsa kesinlikle bu sampuani tavsiye ediyorum denemeye deger

Saç uzatan şampuan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçları uzatan formül

saçları uzatan formül

saç uzatıcı formüller saç uzatma formülleri uzatma formülü uzatan formüller sağlıklı 10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.. bu da diğer formul: Gerekli Malzemeler: 1. 5-10...
  2. Saçları Uzatan Bitki:Entele Otu

Saçları Uzatan Bitki:Entele Otu

entele otu ne işe yarar saçları uzatan bitki entele otu saçı ne kadar uzatır Umarım işe yarar .... 10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.. Saçları Uzatan Bitki:Entele Otu bu...
  3. İsteyene Saç Uzatan Formül

İsteyene Saç Uzatan Formül

saç uzatan formül tarifi saç uzatan kolay yöntemler Biz kadınlar kimi zaman ruhsal bunalıma girer ve görsel yenilikler isteriz. İşte o yenilikler arasında başı çeekn saç kestirme yöntemleri olur ve bir zaman sonra ise kısa olan saçlarımız hemen uzasın isteriz. İşte o saçı hemen uzatmak isteyen hanımlar için, bu yazımızda saç uzatan formül önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:) Uzun...
  4. Saçların Uzama Süresi Nedir?

Saçların Uzama Süresi Nedir?

bu konu saçların uzama süresi hakkında bilgilere yer vermektedir. Bayanların saçları bir nevi onların en önemli aksesuarıdır diyebiliriz. Bazı bayanlar kısa saçlı olmayı tercih ederken bazıları da uzun saçlı olmayı eder. Bazen bayanlar imaj değiştirmek için saçlarını kestirir ve bunun sonucun da pişmanlık yaşayabilirler. Saçlarını tekrar uzatmak isteyen bayanların en sık sorduğu sorulardan...
  5. Şampuanların içinde neler bulunur?

Şampuanların içinde neler bulunur?

Bütün şampuanlar % 80-90 oranında su ile, %2-8 oranında deterjan, köpürtücü ajanlar ve % 1 oranında koku ve koruyucu içerirler. Şampuanlar sıklıkla antistatik ve deterjan etkisi olan ajanlar içerirler. Yağlı saçlar için kullanılan şampuanlar, yağı arıtmak için ağır surfaktanlar içerirler. Surfaktanlar yağı ve sudaki kiri uzaklaştırırlar. Genelde modern şampuanların temizleme gücü oldukça...

Sayfayı Paylaş